V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiální text distributora)

NoFiction odpad!

Šáhněte samici na vajíčka a pak si můžete podepsat ortel smrti. Žasnu, co dokáže tvůrce filmu Poltrgaist natočit po tolika letech s daleko lepší technologii za totální sračku! Místy to vypadalo, jako kdyby se toho ujmulo dítě z první třídy. Pane Hoppere kolik jste si dal ......... ( a teď nevím fakt čeho ). ()

AlBertzap odpad!

Začalo to pouze dementně, ale přes debilitu to nakonec sklouzlo k idiocii... Vlastně ani nevím, že to byl vůbec horor. Ve správných hororech jsou alespoň pěkné vytvarované holky a ne tyhle napodobeniny!:( To mě štve nejvíc a ne nějaké vylézaní z tlam, krokodýlí ničení důkazů, přeskakování psů skrz čelisti nebo vyskakování z vody do vzduchu á la kosatka... Chjo... ()

tron

Nu Image uvádza horor Tobea Hoopera... a/ale nie je to TCHM (a ani Poltergeist, ehm). Je to hlúpy zvierací horor o nesympatickej tlupe tínedžerského žrádla, ktorá sa vyberie do lona prírody užiť si sex, alkohol a plávanie. Tu ich ale postupne kus za kusom zožerie krokodília samica, ktorej inteligentne, aby bola sranda, ukradli vajce. Nie je to atmosférické, nie je to vtipné a nie je to dokonca ani neželane vtipné. Je to v prvom rade nudné, v druhom predvídateľné a tretí rad? Ten nikoho nezaujíma. No hoci to všetko tu už veľakrát bolo, ruku na chvost: ak ste hororový fanúšik, zas až tak veľmi vás to netrápi a na Krokodíla napriek tomu dostanete chuť, pretože máte radi filmy o ľudožravých krokodíloch. Bude to však chyba. Smetiarskou a takmer nepozerateľnou snímku robia neznesiteľne uškriekané a nerozmýšľajúce postavy (čo tak vyliezť na stromy?) a predpotopné triky. Krokohorory bývajú obecne veľmi slabé, ale toto je skutočne zlé. ()

Inner odpad!

Zprvu celkem neškodný film, který se změní v peklo jak pro protagonisty, kteří hrát neumí, nejsou herci a nevypadne z nich nic než tupý výraz a idiotské hlášky tak pro diváky, kteří se na tohle všechno musí dívat. Nemluvě o krokodýlovi, který je sympaťák od začátku do konce a přál jsem di aby všechny zabil, což se nakonec nestalo takže! Jako sladkou pomstu uděluji 0% ()

1860

Tohle možná mělo být zajímavé, mělo se to odehrávat v nádherné přírodě/divočině, mělo to být napínavé, plné ohromujících efektů, velkého boje na konci a neuvěřitelného závěru.. Nakonec to vypadalo, jako by se na lodi sešli největší blbci v celé Austrálii a krokodýl nám všem prokázal velkou službu.. Škoda, že za to nebyl nakonec odměněn.. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr