Don't Do It!

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Horor
USA, 2016, 6 min

Mladý chlapec sa tradične chystá  vyrezať svoju tekvicu, ktorú chce použiť ako ozdobu na Halloween. Obrovské prekvapenie prichádza v momente, kedy sa do nej chystá zabodnúť nôž. Jeho tekvica k nemu prehovorí a za každú cenu sa ho snaží presvedčiť o tom, že napriek tradícii by tento rok nemal nič vyrezávať. (Marceloo)

Marceloo

Mladý chlapec sa chystá tradične vyrezať svoju tekvicu, ktorú chce použiť ako ozdobu pre Halloween. Obrovské prekvapenie prichádza v momente, kedy sa do nej chystá zabodnúť nôž. Jeho tekvica k nemu prehovorí a za každú cenu sa ho snaží presvedčiť o tom, že napriek tradícii by tento rok nemal nič vyrezávať. - Ja jednoducho tie vražedné tekvice milujem. V minuloročných hororoch Tales of Halloween a All Hallows' Eve som si nesmierne oblúbil poviedky s týmto produktom našich záhrad, ktorý ma fascinuje a je obrovskou súčasťou Halloweenu. Adam Green zvolil túto tématiku pre jeho tohtoročný krátkometrážny Halloweensky špeciál a mňa tým len potešil. Dialóg vraha a tekvice s hlasom Sida Haiga ma pobavil a koniec ponúkol pozitívne gore prekvapenie, takže som velmi spokojný. Ešte šťastie, že som si to nepozrel pár dní dozadu, pretože zážitok pri vyrezávaní môjho Jasona Voorheesa by hneď vyzeral inak. + Sid Haig ()

SOLOM.

Vyřezávání Halloweenské dýně tak trochu na jiný způsob. Krátký snímek Adama Greena určitě není pro ty, kteří neumí příliš anglicky. Hororového tu toho až na samotný závěr mnoho není, ale za to si můžeme vyslechnout docela zajímavé dialogy mezi hlavním hrdinou a „jeho“ dýní. Vtipné to vskutku trochu bylo, ale podobných shortů už existuje docela dost. ()

corpsy

Nudná konverzačka, ktorá má ale výborný záver. Okolo týchto jednotvárnych 6 minút, je zbytočné sa rozpisovať. ()

Forsberg11

Hovoriaca, pľúvajúca tekvica Robert s hlasom Sid Haiga sa postaví svojmu osudu byť vypreparovaná ako všetky ostatné tekvice na Halloween. Teda až na toho Sida to žiadna sláva nebola. V podstate od začiatku bolo jasné ako to skončí. Takýchto kraťasov už sme tu mali mraky. Chcelo to od talentovaného Greena niečo vtipnejšie, originálnejšie a viac vygradované. 40 %!! ()

gutmanmarnie

Neurazí ani nenadchne, celý film je vlastně 6ti minutový dialog s překvapivým koncem. Místy vtipné avšak hodně průměrně. Asi se nebudete nudit ale 6 minut svého života se dá zabít i lepší zábavou. Dávám dvě hvězdy za konec. ()