Reklama

Reklama

Tenkrát v Hollywoodu

  • USA Once Upon a Time in Hollywood (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie / Čína, 2019, 161 min

Scénář:

Quentin Tarantino

Hrají:

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Julia Butters, Austin Butler, Dakota Fanning, Bruce Dern (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles. (Falcon)

Diskuze

DeliCZ

DeliCZ (hodnocení, recenze)

Nejedná se o životopisný film, říkal to sám Quentin Tarantino. Manson zde bude na okraji příběhu (něco jak Hitler v Hanebných Panchartech). Jak to jde tedy pozměnit?

zdenek305

zdenek305 (hodnocení, recenze)

MartinS96

Mluvím o použití soundtrackových písní od hudebních interpretů a jejich zakomponování do snímku - viz. Pulp Fiction nebo Nespoutaný Django - nemám teď na mysli skládání hudby od skladatelů pro samotný film. V tomhle smyslu jsem to myslel, že na něco takového není lepší režisér než Tarantino.

na příspěvěk reagoval MartinS96

Příspěvek byl smazán administrátorem.

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

zdenek305

Oni totiž ti nejlepší režiséři mají pro své filmy skladatele, kteří jim složí hudbu pro daný film. Stejně jako to měl Tarantino u Osm hrozných, kde mu hudbu složil Morricone.

na příspěvěk reagoval zdenek305

zdenek305

zdenek305 (hodnocení, recenze)

pop.z.pop

Nespoutaný Django je (momentálně) Tarantinův 2. nejlepší film jeho kariéry hned po Pulp Fiction od děje, přes výběr herců, dialogy až po soundtrackový výběr písní - není lepší režisér, který by dokázal tak příhodně vybírat hudbu ke snímkům jako právě Tarantino. Něco takovýho se zklamáním nazvat zkrátka nedá.

na příspěvěk reagoval MartinS96, rounen

Shanyo

Shanyo (hodnocení, recenze)

pop.z.pop

Možno pre teba sklamanie, ale Osem hrozných -81%/276 najlepší film, a Django - 88%/75 najlepší film.

Rozhodne sa to sklamaním nedá nazvať.

zdenek305

zdenek305 (hodnocení, recenze)

Jinak celkem dobře zvolená doba premiéry 9.8.2019 - zpočátku jsem si říkal, proč to není třeba 9.9.2019 když je to 9. Tarantinův film ale pak mi došlo, že 9.8.2019 to bude na den přesně 50 let od smrti Sharon Tate... ;)

na příspěvěk reagoval Gyorgy

zdenek305

zdenek305 (hodnocení, recenze)

DiCaprio potvrzen a dále jsou v jednání Tom Cruise, Brad Pitt se Samuelem L. Jacksonem a údajně i (!) Al Pacino - tak na takovouhle nálož hereckých hvězd pod vedením Tarantina se těším jak kráva. Jsem hodně zvědavej na toho Al Pacina jestli bude obsazen, toho bych chtěl u nějakýho Tarantinova snímku fakt jednou vidět!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jurkodak1

Jurkodak1 (hodnocení, recenze)

Tak vidím, že má tento film díky včerejší radostné události dobrou reklamu :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Může to být dobrej film, napadá mě snad o vraždící rodině filmy od Rob Zombieho...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Real Tom Hardy smazal svůj příspěvek.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

to me teda 8 hroznych prislo trilionkrat lepsi... uz jsem to videl 3x a to je to o x let mladsi film...

Související novinky

Quentin Tarantino odhalil svůj poslední film

Quentin Tarantino odhalil svůj poslední film

15.03.2023

Ačkoliv všichni pevně věří, že si režisér Quentin Tarantino (Kill Bill, Pulp Fiction) rozmyslí svůj plán na ukončení filmové kariéry se svým desátým snímkem, na jeho závěrečné rozhodnutí si budeme… (více)

Vyhlášení nominací 92. Oscarů

Vyhlášení nominací 92. Oscarů

13.01.2020

Předkrm v podání Zlatých glóbů máme za sebou, a tak přišel čas na hlavní chod. Tím budou stejně jako každý rok Oscaři, jejichž 92. ročník se bude vyhlašovat 9. února 2020 v Dolby Theatre v Los… (více)

77. Zlaté Glóby – výsledky

77. Zlaté Glóby – výsledky

06.01.2020

Kontroverzní moderátor a komik Ricky Gervais a spol. před pár hodinami rozdali v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles poslední ze Zlatých Glóbů a 77. ročník prestižních ocenění byl tak oficiálně… (více)

Reklama

Reklama