Ten pravý, ta pravá?

• USA Destination Wedding (více)

Keanu Reeves a Winona Ryder spolu v legendárním filmu Dracula vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. V komedii Ten pravý, ta pravá? do sebe vrazí jako věčně nepříjemní a nabručení samotáři na svatbě, kam prostě museli. Omylem se dají do řeči už na letišti během cesty a hned zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Oba by chtěli být úplně jinde, nejlépe sami a hlavně se navzájem nikdy nevidět. Jejich sarkasmus je na akci plné šťastných lidí, kteří se chtějí bavit, postupně od všech ostatních izoluje, až si prostě zbydou a musí si začít povídat. A když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv. (Bontonfilm)

dee.n

Zcela a jen a pouze konverzační komedie, kde hraje stále sexy Keanu Reeves a pro mne nesnesitelná Winona Ryder. Teda pro tento film. Oba jsou zahořklí a vlastně v podstatě ubozí a vy se celý film koukáte jak tlachají a nadávají na celý svět. Já osobně v tom žádný další přesah nenalézám a vidět tento snímek, dokonce i v kině, bylo utrpení. Dvě hvězdy jen proto, že Keanu je stále fešák. :) ()

Harpy

Som v šoku, lebo pri tejto dvojici som si hneď povedala,  že to bude isto fajn romantická komédia.. Obaja sú moji obľúbení herci, no nefungovala ani chémia, ani akoby nasilu vtipné konverzácie (ktoré vlastne tvoria celý film) pritom herci sa snažili čo to šlo, aj improvizovali, ale bohužiaľ nakoniec to celé vypálilo skôr trápne. Nebolo to dobre zvládnuté po režijnej ani scénarskej stránke. S ťažkým srdcom dávam ** ()

Greg25

Zajímavé postavy, výborný Reeves s Ryder a pár výborných cynicky upřímných dialogových point, které mě fakt bavily. Není to ale rozhodně film pro každého a posledním patnácti, dvaceti minutám zcela určitě chybí vtip i nápad v dialozích. Celé je to prakticky o dvou postavách, což občas asociuje vhodnost pro divadlo, ale tam by zase přeci jen museli jít dialogy ještě víc na dřeň. Ale já se po dlouhé době u romantické komedie opravdu nahlas smála, ale dost záleží, jestli je sarkasmus i cynicky nihilistické komentování všeho váš šálek čaje, můj ano. Hodně se tu srovnává s Woodym Allenem, ale vyjma snad kamery, moc paralelu nevidím, humor i rámování point mi tu přijde jiné. Neurotický humor tu není vůbec. 80% ()

Fifer

Ukecaná v podstatě "divadelní hra" na plátně. Horší než Linklater a nejlepší filmy Woodyho, ale stále příjemné. ()

Flavors

Viděla jsem to dvakrát. Totiž poprvé jsem usnula cca v půlce filmu. Říkala jsem si, že jsem třeba o něco přišla...a ono ne...nebylo o co. Možná jsem přišla o dobrý dojem z prvních 10 minut. ()

Pauliii odpad!

Taková hrůza! Naprostá nuda, ani trochu originální, bez děje, jen trapné dialogy. A nemůžu si pomoct, ale ústřední dvojice mi už přijde moc stará na to, aby hrála, co hrála. ()

hazaba

Má to svoje kouzlo, i když se v podstatě jedná o dialog dvou lidí, který je zasazen do krajinných kulis (téměř zbytečně). Zpočátku to bylo docela nudné, ale pak se člověk občas i zasmál. A nejlepší scéna byla s pumou. ()

BOURQUE

U mňa spolupráca K. Reevesa a W. Ryder opäť zafungovala. Scenár je jednoduchý (možno až príliš), ale tie dialógy sú za to zaujímavo napísané. Nehovorím, že všetky sa mi páčili, ale boli medzi nimi také, ktorý sa mi aj po skončení snímku stále motali v hlave. Za prípadný neúspech filmu spomínanú dvojicu neviem viniť. Film, kde vedľajšie postavy prakticky existujú len v pozadí a bez akýchkoľvek hereckých činností. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Rockerman

Romantika naruby. Od počátku je sice jasné, že Frank a Lindsay se do sebe zamilují jenže tomu brání až do poslední chvíle Frankův specifický pohled na život. Je to směs skepse, cynismu a negativismu. Ten chlap prostě lituje, že se vůbec narodil a na něco tak směšného, jako je láska nevěří. Škoda některých nudných a trapných pasáží, protože v tom nepřetržitém dialogu (a nic jiného se tu neděje) je ukryto hodně dobrých hlášek. P.S. Nicméně po zjištění, čím se Lindsay živí, chěl jsem to okamžitě hodit do odpadu! Žaluje společnosti a zařízení za kulturně necitlivé jednání a projevy!!! FUCK!!! ()

burton

Všichni ostatní jim dělají docela dobrý křoví. Který tam ale musí bejt, to zase ne že ne. Je to milý. Nemusíte moc sledovat, jen poslouchat. Je to konverzačka s moc vtipnými dialogy, které trošku od druhé půle ubraly na jedovatosti a nabraly na střelenosti....nebo tak nějak. Zdejší moji oblíbení mrmlalové promiňte, ale mě se to líbilo, páč nesrovnávám, Keanu a Winonu mám ráda a prostě si to užívám. Rrrrrrr....rrrrrrr....rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D. ()

Olík

Co se škádlívá, to se rádo mívá zabalené do tlachajícího obalu. Dvojice kvalitních herců uvězněná v uši trhajících dialozích aplikovatelných do reálného světa asi jako poctivý český politik. Jako divadelní two-man show - možná. Jako celovečerní biják – chtělo by to nějakou nadstavbu na úkor asociální konverzace. ()

figliar

Strašne ukecaný film, no v dobrom slova zmysle. Dialógy fungovali a príbeh je príjemne, nie prehnane romantický. No žiaľ Winone a Keanovi to spolu moc nepasuje. Ale inak celkom slušný priemer. ()

HenryIvan

Celý film je v podstate o dialógu medzi Winonou Ryder a Keanu Reevesom, kde riešia komplikované sračky, ktoré v svojej podstate ukazujú akými cynickými nihilistami túžiacími po láske sú. Je vidno, že herci do toho dali všetko a bolo pekné vidieť pre zmenu vo filme niektoré aspekty reálneho života, ktoré sú podobné tým našim. Film mi prišiel ako slušné odreagovanie, aj keď pochopiť všetko, o čom tí dvaja točia je asi až nadľudské. Na rozdiel od iných sa mi film páčil a utvrdil ma v mojej ústrednej myšlienke, s ktorou som vstupoval do sledovania - navnadenie trailerom nebolo mylné a ja si zhliadnutie tohto kúsku užijem. 75 %. ()

tranquill

"Mám pocit, že nejste fanda spousty lidí..." A já mám pocit, že nebudu fandou tohoto komediálně-romantického dramatu. Extrémně filosofující dialogy totiž potřebují extrémně kvalitní scénář. ()

John80

Dosť slabý film, skoro žiadny dej-filmu len o dvoch ľudoch a nič iné okrem nich , len rozprávanie, Netreba čakať od toho veľa Bohužiaľ za 2* ()

Durgas

Ja teda rozhodne tlieskam. Bál som sa nudnej romantickej p***viny (bol som to v podstate donútený pozerať) a dostal som super anti-romantickú absurdnú haluz, na ktorej som sa kráľovsky bavil. Keanova postava cynického pesimistu mi miestami pripomínala McConaugheyho detektíva z Temného prípadu. Winona tiež super. Miestne nízke hodnotenia preto nechápem. To sa všetci tešili na medom pretekajúcu blbinu? ()

Zenithgirl

Scénář plný existencionálních sraček, až mi herců bylo líto, alespoň konec byl milý a obešel se bez citových výlevů. ()

mira.l odpad!

Co tohle bylo za hromadu sračkoidních keců? Totální hovadina, kde se jenom neustále blbě mele o ničem, když z toho divák tu a tam neuvidí minutu, dvě, deset, nestane se vůbec nic. A pokud vynechá hnedle 90 minut, bude to asi vůbec nejlepší. ()