Voláme všechny vlastence! Ukažme Homelanderovi, že stojíme za ním a nedovolíme Starlight a jejímu hrůznému útulku, aby jí prošlo kšeftování s dětmi! Přišel čas, aby praví Američané povstali! Přidejte se zítra na Vought Square k Hometeamers a Stormchasers! A buďte připraveni na všechno! (Prime Video)

warrenur

Heh, ten zaver a chlapcov uskrn. Takto nejak vznikol charakter Joffrey-ho v GoT. :) Je na co sa tesit. Inak dost "rozharana" epizoda a nie vzdy drzala pokope. Tych zmien stran pri finalnom zuctovani bolo tolko, ze neviem, ci si zucastneni uvedomovali, preco tam vobec su. Kazdopadne nadpriemer a vyhliadka na dalsiu seriu. Cakal som vsak rozhodne bombastickejsiu zalezitost. Nostalgicky pobavila akurat linia s Noir-om a stepovanie z clipu Maniac, na ktory si japonecka tancovala. :) ()

Twat

Hodně slabé tři hvězdy, kdybych se seriálem nezačal až v momentě, kdy se vysílala třetí série, asi bych se až sem nikdy neprokoukal. Takhle jsem za pár dnů stáhnul celé tři série ze setrvačnosti. Po počátečním nadšení z první řady, která byla vtipná, originální a nesrala mě všudypřítomým klišé a scénáristickýma zkratkama přišel zvrat ve druhé sérii, která už tohle všechno vzala za své a mé nadšení se ztratilo.    Třetí série sice začala slibněji než ta druhá a víceméně to bylo koukatelný, naprosto nedosahovala kvalit prvního dílu, ale pořád fajn, koukatelnej edgy mainstream. Poslední díl týhle série však zase vše sympatický pohřbil, naprosto idiotský vyvrcholení se s odstupem času od zhlédnutí jen promítá v pořád větší a větší znechucení z celý série. Absolutně nic se nikam neposunulo, postavy nevyrostly, jen přichází a zanikají, bez jakýkoliv reflexe vnějších událostí. Deep je pořád pičus, A-Train furt podržtaška, Maeve přeživší(???) hrdá lesba, Hughie spolu se Starlight se stali nejotravnějším párem posledních let,přičemž Annie byla má oblíbená postava… Je vlastně úplně jedno co se v sérii děje, ve finále se na to ohled stejně nebere, od druhý série naprosto zbytečně promarněnej čas, téměř šestnáct hodin filleru je fakt za hranou.    Nepřemýšlej, vypni mozek, pro lobotomy dobrý. Další série se silnym sebezapřením. ()

tomik99

Neříkám, že tam nebylo pár překvapení, přesto to vše sklouzlo zase zpátky k normálu. Soldier Boy je ze hry, Starlight a Hughie opět spolu, stará Banda celá přežila. Nudná Maeve, která v této řadě působila opravdu navíc, snad už v seriálu nebude. Seriál, ač se snaží být sebevíc drsný a reálný, se přesto bojí kohokoliv zabít. Proto hrozba Soldier Boye či Homelandera je poměrně směšná, protože i lidské postavy mají plot armor zapnutý na maximum a schytá to vždy pouze běžný civilista. Při všech těchto chybách se na to i tak dá koukat, ale rozhodně se nejedná o nějaké výjimečné dílo... ()

Hellierer

Sám o sobě opět působivě vystavěný díl plný akce, hlášek, emocí a překvapení. Leč optikou celé řady jsme akorát zjistili, že jsme se ale vůbec nikam neposunuli, což dojem kazí. ()

Jan.Cada1

Grand finále třetí série, které mělo snad úplně všechno co by správné finále mít mělo. Trošku teda mě mrzí Queen Maeve, ta podle fyziky univerza měla zemřít. Finální scéna topka. ()

Clark_Kent

Když budu opravdově upřímnej přímo ze srdce, jak to mám nejradši. Tento seriál nastavil tu nefalšovanou parádu, před kterou spláchnul i klidně celej dc svět rovnou do hajzlu. Ta jediná která moje srdce znovu rozbušila byla Dominique McElligott / Queen Maeve. Napráskala Homelanderovi a svižně uklidila stranou i Soldier Boye. Budu zvědavej jakej úsměv nasadí ke čtvrté řadě. ()

darthvader77

Tohle bylo teda zklamání. Bohužel The Boys už druhou řadu víceméně jedou to samé a začíná se to nudně opakovat bez ničeho, co by člověk zabavilo. Dostaneme pár nechutně originálních scén (penis, zabijení dildem) spoustu celkem dobrých odkazů na Trumpetu, ale samotný děj je dosti plochý. Butcherovo neustále rozchody se zbytkem skupiny začíná připomínat latinské telenovyl s tím, jak se to neustále opakuje. Homelanderův arc propadající se do šílenství je natahovanej jak Ulice. Je vidět, že tvůrci sice pochopili kritiku ohledněho neustálého stupidního vydírání, ale zbytek skutek utek. Nejlepší scéna je team up v Herogasmu proti Homelanderovi to působí více jako finál než finále. Celá série má mnoho příprav, ale žádná z nich v podstatě nikam nevede. Hlavní postavy mají větší plot armor než Dom Torreto. Bez ohledu na to, co za ohavnosti některé charaktery spcáhají nakonec jim všichni odpustí. A bohužel poslední minuta, která konečně naznačuje něco zajímavého to zachránit nemůže. Za mne osobně poslední série na kterou jsem koukal po dílech a příší pravděpodobně vynechám protože ty problémy se prostě frustrovaně opakují. ()

Maniax

Well, třetí řada byla skvělá, o tom žádná. Až na finále. To byl naprostej smyslnedávající a vlastnosti charakterů popírající bulšítek. ()

Welulu

Objektivně z důvodu nerazantního zakončení a chybějícího potřebného posunutí za 4*, ale pátá hvězda za výrazně převyšující kvalitu oproti jakékoliv dnešní konkurenci, která je přinejlepším vlažná :). ()

sirjohn

Každý, kdo "chtěl aby to bylo jinak", místo toho, aby viděl co tvůrci bravůrně ukázali, je tak trochu Homelander ;) ()

Fearghast

Z hlediska akce dobrý díl, ač tradičně uspěchaný a smrdící přípravou na další sérii. Pokud bude i čtvrtá série, tak jen doufám, že bude krátká, k věci a hlavně kždy bude řešit podobné motivy, tak bude i hlavně poslední. ()

ReproBoy

Trochu zklamání, nadruhou stranu takhle se to dalo čekat. Za mě byla třetí serie nejlepší. Uvidíme, co se nakonec vyklube z Rájena. Houmlendr ví, že může dostat přes hubu a ten to tak nenechá. Takže sice to trochu natahujou, ale o to víc si některý momenty užijeme. Tahle epizoda /85%, ale třetí serie 95%. ()

MartinCS

Poslední díl 3. série poněkud zklamání. Čekal jsem nějaký pořádný závěrečný megasouboj, kdy měly létat nadávky, kde se měly zlaserovat něčí kozy, kde to mělo vybuchovat až do nebes a ono nic z toho... :-/ ()

Nataraja

jak celou sérii něco budovat, abyste to v posledním díle poslali do kopru a udělali si háček na další sérii... ach jo... to je k posr.ní... ()