John je vysloužilý zabiják, který už chce mít od všeho pokoj. Minulost ho však přesto dožene. Stejně jako dva nájemní vrazi z jeho bývalé organizace. Než se k němu dostanou, přivede náhodné řetězení událostí do hotelu, v němž se vše odehrává, ještě jednu osobu... (TV Prima)

whysoserious odpad!

Filmy s Cagem mají obecně do áčkových filmů hodně daleko. Ale tenhle film je něco extrovního. Není to ani áčko, ani béčko, nebo céčko.... Tenhle film patří do speciální kategorie, které já osobně říkám černá díra. Nachází se hluboko pod pekelně špatnými výtvory toho nejhrubšího zrna a vždycky, když na takový film koukáte, tak máte pocit, že vám něco podstatného vzal a vy už to nikdy nedostanete zpátky. A potom film zmizí v nekonečnu a vy už jej nikdy víc neuvidíte. ()

Mamlas odpad!

Velmi podřadná záležitost a navíc s otřesnou kamerou a vypatlaným příběhem. V zásadě je to nedívatelný plebs vyjma posledních asi 20 minut, kdy je občas snad trochu akceptovatelná akce. Cage je docela fajn, ale tohle by nezachránil opravdu nikdo. (3%) ()

ostravak30

Hotel smrti je opravdu špatný film, kde nefunguje skoro nic. Od počátku je složité se v něm orientovat, protože film se odehrává v několika dějových rovinách, u kterých trvá než se spojí. Samotný Nicolas Cage zase tak velkou roli nemá. Jenže strašné jsou dialogy, scénář a nakonec i samotné tempo člověka doslova uspí. Než se v samotném závěru začne něco dít, trvá to. Prakticky teprve v poslední scéně dojde k propojení všech dějů předchozích. I tak je film ale hodně upovídaný a akce je málo. Vše je vysvětleno postavami než se vůbec rozhodnou něco konat. Tak se ptám, má-li to N. C. zapotřebí. ()

Kanee

Tento film mne moc nepotěšil, zapl jsem to jenom pro to , že tam je Cage v hlavní roli a je fakt hrůza, když se polovina filmu točí okolo někoho jiného.. ()

koza3

Kdybych věděl, že je ten film v šedým zákalu hodnocení, asi bych si ho nepustil. Ale bez téhle informace jsem si to celkem užil. Měl jsem pocit, že koukám na nějakou basic alternativu tarantinovek, protože to bylo hodně postavené na rozhovorech. Akce byla místy zajímavá, byly tam zase nové nápadité akční scény. Moc pěkně se koukalo na Anabelle Acosta a tak nějak jsem tušil, že Nicolas Cage, tady bude hrát spíše support. Byl jsem proto i mile překvapen, když někde k půlce převzal štafetu a převzal na sebe hlavní scény. Příběh se slušně zamotal a i když byl odněkud z bravíčka, ale určitě si to zaslouží víc než 898. pozici v žebříčku nejhorších filmů. ()

david141474

Nebylo to špatný a nebylo to ani nejlepší. Cage v tomhle filmu hraje druhý housle je to celkem škoda, protože jeho role není v tomhle filmu vůbec špatná. Když Cage vypráví příběh, tak je to pěkně depresivní a já tuto scénu považuju za tu nejlepší co ve filmu byla. Prakticky, když byl Cage ve scéně, tak tu scénu prostě zlepšil. Děj nebyl moc zajímavej. Postavy, některý zajímavý, některý ne. Herci solidní, ale nad všema vyčnívá Cage. Soundtrack jsem pomalu ani nezaslechl. Akce byla chvilkama nepřehledná a chvilku přehledná. Rozhodně byla lepší než ve filmu Willyho kouzelný svět. 8/10 konečně zajímavej Cage! ()

Sa.sa

Slušný film a zajímavý námět... Nechápu proč tak nízké hodnocení zde, ale asi se není čemu divit... Ten konec byl super... ()

Prepperka odpad!

Strašlivá hovadina přesto že tu hraje Cage. Příšerné dialogy, herecké výkony,.... asi na to ani nekoukejte, cokoli budete místo toho dělat jiného, bude to mít větší smysl než zabíjet čas tímhle odpadem. Leda se na to kouknout pro zajímavost, co taky někdo může vypustit jako vážně míněný film..... ()

xray0045 odpad!

Jakmile jsem v "akcnim" filmu v prvni scene zahledl Skodu Octavia 1. generace coby vuz mafianu, navic s prelepenym znakem Skoda, bylo mi jasne jaka kvalita me ceka. Lokace vseho vsudy jedna, ulice a pokoj. Pribeh to ma neoriginalni a nejhodnotnejsim dialogem byl rozhovor najemneho zabijaka s dcerou o ryzovaru. Cage spadl na uplne dno, tak se trochu porochnil a hrabe se vesele jeste hloubeji. Pokud budete 91 minut kopat holou nohou do zdi, budete mit hodnotnejsi zivotni zazitek nez po shlednuti tohoto "filmu" ()