Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

E lan

Ve finále to nebyla zas taková tragédie jak se to tvářilo. Je tam kupa vysloveně kupa trapných scén, ale jinak je to docela příjemná sonda do dost rozervaných neutěšených osudů několika obyčejných lidí. Takže vlastně dobrý pokus. ()

Parm1

Tyto filmy jsou fajn na jedno podívání. Člověk se na ně jednou podívá a už je v životě nemusí vidět :) ()

255085349 odpad!

Co to, do háje, bylo? Od úvodních titulek absolutní WTF, emoce i styl filmu se mění ze vteřiny na vteřinu od céčkové komedie o vagíně po psychoteror s alkoholikem, před kterým schovávají jídlo do květináče. Tohle fakt nemá zapotřebí ani Petra Hřebíčková, ani Eliška Balzerová. Jeden z nejhorších českých filmů, co jsem kdy viděla. ()

Oonika

Takovej potenciál a zas z toho musí bejt rádoby vtipná komedie, kde jsou hlavní mužští představitelé dabovaní Jugoslávci... Jako bysme těch našich neměli dost... Škoda toho, protože ta nepěkná zápletka měla dost slušný potenciál na fajnový drama. Ale musí se to debilně rozstřelit bláznivou Vilhelmovou... ()

pushover

Takovej průměrnej příběh ze života. Tatiana Dyková opět dokázala, že hraje výborně a Petra Hřebíčková, že hrát moc neumí. Eliška Balzerová jako vždy skvělá. Nad šedým průměrem to drží především povedený zvuk. ()

Marty7CZ odpad!

Pořád dokola a dokola, Česká filmová scéna je levnej odporně nudnej brak, kterej žije z absolutní český "náročnosti" chodit na tyhle paskvily příběhů z dnešních dnů (pac je to fakt nejlevnější téma) do kina a dávat za to ty šílený peníze.... Sláva a cest panu Marhoulovi a třeba Jaklovi🤷‍♂️ P.S. ta Vilhemová/Dyková je tak hrozně vošklivá a nehercká divnota, že naprosto nechápu, že ji ještě vůbec někdo nacpe kamkoli, kde je vidět........... ()

masekjc

Neztotožňuji se s místním hodnocením. V záplavě tuzemských komedií na podobné téma se v tomto případě jedná o nadprůměr. Film začíná jako komedie a postupně se přibližuje k dramatu, což je rozhodně velké plus. Navíc super výkon Valentýny Bečkové a Elišky Balzerové. Dabing to bohužel ale trochu kazí. ()

Pharlap

Po delší době jsem se odhodlal k napsání komentáře na český film, kterým se v rámci ztemnělých kinosálů po špatných zkušenostech vyhýbám. Ale zpět k filmu. Začátek a první polovina filmu, podobně jako jiné české snímky z poslední doby, je taková nijaká, trapná, kostnatá, nicneříkající, připadalo mi to jako další stupidní epizoda ze seriálu Ulice. Vtipy nejsou vtipné, herecké výkony unylé. V tu chvíli jsem si říkal že to bude jedna hvězda až odpad.. Další věc která mi není jasná je právě onen výběr herců - proč proboha do českého filmu musíme angažovat chorvatské herce, kteří jsou následně v postprodukci, bohužel špatně, předabováni, a jejich "mluva" a diskrepance pohybem rtů a slyšeným slovem je velmi rušivá. Není to poprvé, co se s podobným fenoménem setkávám. Máme málo nadaných českých herců, kteří by se do oněch rolí hodili? Nechápu.. Nicméně pak přišla druhá půlka,a konečně se začlo něco dít.Konečně to začlo mít "koule" a mé momentální hodnocení se zvedlo skorem až na pět hvězd.Hutná atmosféra. Opravdu pravdivě a dramaticky podaný životní příběh. Myslím,že scénáristicky a příběhem šlo klidně přitlačit a ještě osudy rozvinout. Takhle mi to k závěru přišlo až moc useklé, protože jsem si přál, aby tohle depresivní ladění ještě trvalo. Happy end na závěr mi překvapivě sednul. Jsem rád, že to režisér neměl tendenci rozmazávat a že to zůstalo tak trochu otevřené. Celkově jsem váhal mezi 3-4-mi hvězdičkami, ale nakonec smířlivé tři budou stačit. ()

subic

Takové mezinárodní obsazení, 3 Češky, Chorvat, 2 Srbové a 2 Slováci. Eliška ani nemusí moc hrát, aby tu excelovala. Ale co dál? Ti Jugoši jsou docela dost kostrbatě nadabovaní. Tohle fakt není moc film pro chlapy, třeba ta vyzáblá Tatiana mě dost vyděsila, to nechceš. Ale to, co mě překvapilo, bylo, že i po týdnu po premiéře tohle v sobotu večer naplní 1 sál multikina. Ale dívat se na to znovu je fakt ztráta času. 4/10 ()

DJ Kritik

Páčilo sa mi to. Je to jednoduché priame a zároveň aj úsmevné a smutné. Taký mix životom bláznivých postáv, ktoré majú svoje vlastné problémy. Ale to je život. Inak Evita to napísala dobre, zrejme inšpirácie zo života, ale celkom rád som ju sledoval aj v TV. So slovenskými hercami by to bolo nepredajné, ale toto obsadenie je výborné. ()

Coliseum odpad!

To je tak neuvěřitelně drzá ataka na bazální intelekt a schopnost akceptovatelnosti! Schematismus v jednání, načrtnutí stereotypů postav a jejich letor, to všechno a mnohem víc činí z "filmu" něco, co bude velmi rychle zapomenuto (to je také jediný jeho pozitivní přínos), avšak nad čím jistou dobu zůstane rozum stát. A za mě osobně si neodpustím poznámku k hudbě. Že je fatálně nepůvodní, sračkoidní a až agresivně sterilní, na to jsem si u tohohle typu "filmů" zvykl. Ale stále nechápu onu zásadní scénu, kdy se on a ona poznávají, to je nepatřičně sestříháno do fádních situací bez pointy a nápadu, a zvukař zatočí volume doprava, aby snad člověk neváhal, že hudba právě podkresluje něco, co dá ději další směr. Když ale není děj, hudba je tragická a popsaná scéna se repetitivně opakuje v každé takové zbytečnosti, pak se laik diví a odborník blije. ()

Detak

Jako na rovinu, tohle bylo teda hodně divný. Možná, že ženy se zasmály jedinému vtipu, a to o prošoupané pipině, ale já ne. Spíše to byl vrchol divnosti a konec srandy. Zbytek filmu je vztahové drama a byť srdce rvoucí, je to vlastně vysněné klišé a na závěr pěkná pohádka - všechno je v řiti, křik a bol, pak pár sekund tmy a hurá, všechno dobře dopadlo a žili spolu šťastně až do smrti smrťoucí. Vlastně mi dochází, že tomuhle se musím opravdu zasmát. Komedie to opravdu není, zato hžavé erotické scény mladistvé jistě potěší :-) ()

ostravak30

A opět ta samá písnička. Dilema komedie nebo drama běží celým filmem a tvůrci se tak nějak nerozhodli. Takže zatímco sledujeme rádoby směšné sexuální polohy náruživého malíře, který má penis jako štětec a Simona je jeho plátno (tuhle hlášku mimochodem museli vymýšlet asi hodně dlouho), tak vedle toho naopak sekunduje drama, kdy alkoholik Marek postupně upadá do depresí a začne se chovat násilnicky. Vše graduje až do bizarní situace, kdy Natálie rve do malé holky brambory jen aby něco snědla. Holčičky mi bylo líto nejvíc. Její herecký výkon je tak věrohodný, že ji asi opravdu museli několikrát pořádně rozplakat. A kdybych nebyl dospělý a chlap k tomu, plakal bych s ní, ovšem ze zcela jiných důvodů. Nevím, co chce film divákům, nebo spíše ženám sdělit. V první řadě je aktuálně trendy tvořit rádoby komedie, kde jsou muži nevěrníci, ochlastové a burani, ženy chudinky, které je omlouvají, ale též právem zklamané a zneuctěné. A aby toho nebylo málo, tak ženy jsou hrdinky. A to opravdu velké, když jim nevadí manžel alkoholik nebo sexuálně náruživý partner, který přefikne prakticky každou. Vzkaz pro ženy: vyděržaj pioněr! Třeba ty chlapy předěláte. Jako vrchol intelektuální zdatnosti je nám pak předkládána situace, kdy to Tatianu Dykovou tam dole pálí a ona požaduje, aby jí kamarádka pomohla. "Počkej, mě to tam fakt pálí." Když Natálie kvůli tomuhle velmi vážnému problému internet nezapne, dopálí se pro změnu Simona. Asi neumí s internetem. A tak místo komunikace s partnerem, klidně vydrží dál pálivé a jiné fyzické problémy, co kdyby se chlap naštval a opustil ji, to by byla vážně tragédie. Tenhle film je další hřebíčkem do rakve českých filmů, a já jsem překvapený, že je pořád místo, kam ty hřebíčky zatlouct. A je taky důvodem, proč do kin na český film rozhodně nikdy nepůjdu a proč podle statistik je to výjimečné i u Čechů. ()