Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

MyrnaAlec

Dvě kamarádky. Jedna se nechá šukat debilním nadsamcem a druhá zachraňuje životem zkrušeného vdovce, který se změní v opilce. Skvělý příspěvek k tématu feminismu v Čechách, aneb co se tady považuje za vtipné. Obsazení mužů výhradně balkánskými xchty, alespoň jsme byli ušetřeni nahého Langmajera a dalších vymetačů těchto komedií. ()

Tominni

Příběh dvou kamarádek, kde jedna prožívá divoký sexuální vztah a druhá se zamiluje do vdovce. Filmu chybí více vtipu, což je u potencionální romantické komedie malér, ale na druhou stranu film lépe funguje v těch dramatičtějších momentech. Přesto to alespoň na průměr nestačí ()

JosefTomas

První půlka typická komedie, kterých se u nás točí spousty. V té druhé se sice zajímavě, ale naprosto nelogicky přesune výhybka na sociální drama, kde se divácká pozornost ubírá na herecký výkon malé dcery, které tímto přeji slibnou kariéru. Bohužel ani to nedokáže zakrýt fakt, že druhá půlka jako by vypadla úplně z jiného filmu a někoho napadlo to nenápadně spojit. A z toho pramení ta rozporuplnost, neboť diváci (divačky), kteří čekají komedii, dostanou v půlce skoro psychologické drama, na které nebudou připraveni a pravděpodobně zvědaví. Ta druhá půlka, která by tuhle změnu uvítala, ale zřejmě s tímto filmem nepřijde do styku, protože ta romantická komedie je zajímat nebude a k tomu druhému se zřejmě nedostanou. Chyba ovšem je u tvůrců, neboť je sice zajímavé, uhnout proti diváckým očekáváním, ale když uhnou tak drasticky a v takové míře, tak je to skoro tvůrčí sebevražda. Tady se zašlo trochu moc přes čáru. ()

Rayen1

Takovej ten moment, kdy natočíš film a netušíš, jestli chceš drama, komedii nebo romantiku.. Ono by to snad bylo i koukatelny, nebejt toho tragickyho střihu (jeden příklad za všechny - v Praze Vánoce, najednou jsou na dovolený, bum, a podzim? Wtf, co jsem propasnul? A to všechno v třech minutách), hrozný hudby (ty kompilace hrdinů, kdy jsou všichni happy jak dva grepy, nebo naopak, a pod tím hraje hudba jak z výtahu v supermarketu) a ty strašný schizofrenie, kdy film netuší, co vlastně chce.. Sice jsem dal dvě, ale čti to jako jedna a půl.. 😬 ()

PlysovyMacko

Zeny riešia vzťahy s mužmi. Veľmi zle natočený film, hlavne úplne o ničom. Pokusy o humor trápne rovnako ako herecké výkony. Film sa vôbec nesnaží byť dobrý, ide na voľnobeh. Strata času. ()

natalanka

šly jsme na to s holkama jako na bláznivou komedii. Byla. S velkou nadsázkou...Jenže pak přišlo drama.... Alkoholismus, smrt, rozchod, staré viny..... aby se to ke konci přehouplo opět k nadějnému konci. Vyšly jsem z kina a jelikož se alkoholismus naší rodiny týkal. bylo to najednou téma k bilancování....zárověň tu vážnost odlehčovala Tánia Dyková svou bláznivou postavou a tomu jsme se opravdu musely smát. A malá Terezka..... tak to je neskutečné jak nás ta cácorka dostala....O Elišce balzerové....od ženské v celku nepříjemné se propracovala v tak sympatickou osobu... Za nás 5. Líbilo se. :-) ()

Lucik80

Proč bylo nutné kazit docela pěkný film angažováním cizích mužských herců a příšerným dabingem? Fakt mě to celou dobu filmu příšerně rušilo a otravovalo. Snažila jsem se je ignorovat. Velká škoda, jinak by film ode mě určitě dostal minimálně 4*, protože nebyl špatný. Oproti ukázce byla výborná Táňa Dyková a také Eliška Balzerová, které filmu zase hodnocení zdvihají. Sexuální scény Dykové fakt vtipné, Petry Hřebíčkové celkem trapné. Malá Valentýna Bečková prima. Suma sumárum 3*. ()

prochyn

Další srágora české produkce. Ordinace v růžové zahradě v operetní podobě. Trpěl jsem v kině. A teď pozitiva: seděla vedle mě krásná přítelkyně :-D ()

maniacxl

A mě se to vlastně líbilo.Těch průserů na českým filmovým poli jsme si za poslední dobu užili víc,než dost,takže buďme rádi za každej trochu slušnej film.Komedii ale v tom pravým slova smyslu nečekejte.Spíše drama s prvky komedie a romantiky(ale té je taky jako šafránu).Petra Hřebíčková vyloženě uzrává do filmů podobného ražení,ví co má hrát a hlavně jak to hrát.Táňa Dy(c)ková se nám nějak zcvrkla,nekouká se na ni vůbec dobře,nevím,co s ní ten Dyck Vojtuj dělá.A to u mně patřila mezi českýma herečkama do top pětky.I to hraní má takový divný.Žádný zbytečný reklamy navíc,žádný trapný klišé.Hudba pasovala do jednotlivých scén jak tatarka na smažák(samozřejmě domácí).Konec na český poměry až nečekaný,ale mínus to určitě není.60%. ()

a0001

Z počiatku skvelá, príjemná komédia s prvkami romantického filmu, v tomto prípade ide však v druhej polovici filmu hlavne o veľmi kvalitnú sýtu drámu. Atmosférický, reálny, emotívny film s výbornými hereckými výkonmi, humorom a dokonalým citlivým dramatickým príbehom. Tento film ma veľmi prekvapil. 75% ()

Luswani

Klasické schéma hloupé komedie, které ale velmi překvapivě přechází do dramatické polohy a jsme svědky i poměrně nepříjemných scén, jako například, když otec nutí malou dceru (dokonale autenticky zahranou) jíst večeři. Zkrátka jsem nečekal, že tento film tak změní žánr. Těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně, ale předpokládám, že jestli na to někdo šel do kina, tak čekal primitivní komedii. Což většinou tento film splňuje. Nejvíc na tom má zásluhu postava Tatiany Dykové, která je sice občas vtipná, ale jinak táhne film dolů. Co je příšerné, a z neznámých důvodů se s tím setkávám u českých komedií čím dál více, je přítomnost zahraničních herců - rádoby atraktivních, charismatických mužů, kteří jsou velmi nepřirozeně nadabováni. Takže když to shrnu, je to průměrný film, který nestojí za druhé zhlédnutí, ale ani tak hloupý, abych ho vypnul. 50% ()

DanielP.

Ja nechapu jak reziserce muze zacatek, tak hloupe utect. Prvni polovina filmu je zbastlena, uspechana, nedava hlavu ani patu. Druha polovina uz zacina mit hlavu a patu, ale celkove to je klasicky cesky propadak. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Stalo se v české kinematografii zvykem svléknout Hřebíčkovou a několikrát ji vojet. To je asi to, o čem to opět je :D Dyková možná předvedla svůj životní výkon, kdy poprvé za celou svou hereckou kariéru nepřehrávala. Scénář je na úrovni Ulice, Ordinace, nebo Ohnivého kuřete se vší mentalitou. Pokud se česká kinematografie potápí, tak pak díky těmto filmům. A dobrá kamera to nezachrání. ()

AAVATARR

Ono to na zaciatku posobilo ako film, ktory velmi nepobavi, ale ani neurazi. Musel som to dopozerat len zo zvedavosti, ale na konci, by som bol radsej, keby som ani nezacal... 2* za Kostelneho :) ()

srolyma

Tuctová ženská romantická komedie se zhruba v polovině zvrhne v klišovitou rádobydramatickou červenou knihovnu s násilnickými opilci, nevěrníky a seniorským sexem. Ani jedna část není žádná výhra. A dívat se na to, jak se vrásčitá Vilhelmová účastní koitálních maratonů a pak dlouhosáhle řeší problémy s rozbolavělou vagínou, aby následně skončila s holým zadkem (i předkem) v lavoru s bylinkami, to je jedním slovem EKLHAFT. ()

blondboss

Budem sa snažiť odosobniť a nebrať do úvahy, že tu ide o tzv. "evitovku". Nedá sa poprieť, že tento snímok je určený hlavne tomu ženskému publiku a muži sa pritom môžu dosť nudiť, avšak mňa to celkom bavilo a tá atmosféra bola v rámci žánru celkom dobre vystavaná. Petra Hřebíčková je moja obľúbená česká herečka, takže už len za ňu musím prihodiť jednu hviezdičku. Inak ale to bola uvoľnená jednoduchá priamočiara romantická komédia, ktorá neurazí. Navyše plusom je skvelá titulná pieseň od IMT Smile. 60 % ()

Natalia_Budz

Vidím námět na tři filmy - které kdyby režíroval a napsal někdo jiný - mohli to být ty šťastnější počiny v naší (aspoň pro mně) posledních letech upadlé kinematografii. Herecké obsazení hlavních ženských postav - Dyková, Balzerová, Hřebíčková ušlo a myslím, jak píšu výše, kdyby tomu tak bylo, věřím že herecké obsazení by mohlo zůstat stejné - dle mého nejde o špatné herečky. Film mně zklamal tak 50/50. Od novější české tvorby moc nečekám a trvá mi, než se k nějakému snímku dokopu. Co ale přeci jen musím vyzdvihnout - Scéna u večeře a herecký výkon malé Valentýny Bečkové (y) Film celkově 40% ()