Fantasy Island

• USA Fantasy Island (více)

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život. (Falcon)

kudryj

Hluboce podhodnocená jednohubka, která nenudí, není to sice na čtyři hvězdy, ale ani na odpad či jednu hvězdu. ()

R.O.B.I.N007

Celkem zbytečný film. Nejhezčí na tom celém filmu je asi jen jeho plakát. Mam ho jako wallpaper na pc a telefonu. A to je tak všechno dobry na tom filmu. ()

Goodboyko

Sú aj oveľa horšie filmy...len by som zmenil žánrové zaradenie na komédia/mysteriózny. Ako oddychovka k relaxu na gauči je to fajn. ()

Dudu250 odpad!

Absolutní totální sra-ka!!!! S vypětím všech sil jsem dokoukal, tomu filmu schází vše, napětí dobrý scénář, herci, nikdy víc! Za mě totální propadák ()

Aceboris

Napad sam o sebe výborný, zaciatok v poriadku. Fantasy Island , ktorý plný sny. Každý z naštevníkov ma šancu si vysnívať presne to čo chel ,alebo sa vrátit k momentu, ktorý by zmenil. Do tej chvíle super, linie sa nekrížili, každá bolo samostatna a hlavne kazda zachytavala zelanie daneho navstevnika ostrova, toto cele trvalo cca do jednej hodinky, potom to začne stracat zmysel, príbehy sa akoze prepajaju a hlavne aj postavy v nich , z kazdej linie prichadzaju okrem hlavných hrdinov aj ich postavy, toto cele sa zmixuje a dava to totalny chaos a anarchiu, takze divak straca uplne prehlad co je hlavna linia a co fantasy, ktorá postava zije a , ktora je uz po smrti resp. ktorej postavy celá predstava vlastne je. Proste jeden velky FAIL, z pociatku celkom slusny film sa zvrtne na odpad, okrem iného , nemá nic spolocne s hororom, skor take slabie psycho, ale fakt slabsie. Za mna aspon za tu prvu polku 4/10. ()

majorzeman13

Podprůměrná podívaná. Filmová jednohubka. "Ostrov splněných přání - fantazií".... Krásný ostrov+ Maggie Q.,Michael Pena,Michael Rooker jako detektiv s mačetou jsou plusy tohoto filmu. V průběhu snímku jsem se ztrácel co je realita a co fantazie. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nejmenuje se to tu Fantasy Island bezdůvodně. Je to místo, kde je možné všechno!" Partička pěti mladých lidí v čele s Maggie Q a Lucy Hale vystupuje na tajemném ostrově, který má pověst, že dokáže plnit sny. Všichni to berou jako jakousi formu zábavy a myslí si, že šance prožít své nejtajnější touhy je umožněno díky hercům, hologramům a podobným trikům. Postupem času zjišťují, že všechno je mnohem reálnější, než se zdá. Nějaký potenciál tu byl, ale tvůrci se rozhodli hrdinně překombinovat děj nejrůznějšími zvraty a vytvořit tak naprostý chaos a z příběhu přeplácanou směs všeho a ničeho. Fantasy Island tedy vůbec nedává smysl a dostává svého hororového příznaku pouze tím, jak děsivě dlouho trvá. - 20%. ()

r3musko

Záverečné vyvrcholenie je uspokojivé, aj keď mnohé dejové zvraty boli podľa mňa zbytočné. Hlavne pre cieľovku. Tento film je štylizovaný ako misteriózny thriller pre tínedžrov, určite by som to nenazval hororom. Vysvetlenie udalostí na ostrove je trochu plytké, ale možno to je spôsobené nižším rozpočtom. To čo je v americkom merítku lacnejšia produkcia ($7miliónov) je u nás megafilm. Stále ma to fascinuje, ako dokážu amíci "vyhodiť" toľké peniaze za film a ešte sa im to aj bohato vráti. Viem si predstaviť, že tento film bol úspešný medzi násťročnými v kine, kde sa mohli ukázať pred frajerkami, že sa vôbec neboja, prípadne na streamovacích službách, kde je otázne, či ho vôbec dopozerajú. Hlavnou devízou tohto filmu je námet a nenáročné spracovanie. 7/10 ()

Pavlis.xxx

Myšlenka dobrá, bohužel provedení a především závěr filmu špaténka. Postavy celkem nesympatické. I ten ostrov mohli víc využít, lokace fakt super. Takovej horor pro děti mi to přišlo. Škoda. Za provázanost a nějaký ten zvrat 50% ()

GeorginaAnne

Nebylo to tak úplně špatné... Rozhodně se námět filmu dal zfilmovat lépe, dokážu si představit trošku lépe vystavěný příběh a zápletku, která by nemusela být tolik komplikovaná. Na druhou stranu jsem to brala spíše jako oddechovku, Thriller, ani horor jsem v tom moc neviděla ale dalo se to. Záchranou byly dvě sympaťandy (Lucy Hale, Maggie Q), slečna "blondýna mučitelka" mi nebyla vůbec sympatická a rozhodně bych neřekla, že to je Miss školy ale budiž. Nejděsivější postavou byl asi zaměstnanec ostrova (vysoký, hubený, s culíkem), jinak mě neděsilo nic, mělo? Pokud k tomu přistupujete jako já a nehledáte v tom film roku tak se Vám to i může trošku líbit. Odpad to není, za mě 3*. ()

vinson003

Nejdřív jsem si myslel, že se jedná o horor, nějakou duchařinu nebo něco, trochu jsem to risknul, protože na ty nové horory už nemám jaksi žaludek. No a zmýlená neplatí. V kině bylo vcelku dost lidí, tak jsem si říkal, dostali recenzi, nebude to takový propadák. Nebýt scény s pomstou šikanistky, jedná se téměř o pohádkový počin. Postavy jsou do jedné bláznivé, scénář stojí za houby, viz rozhovor s tajuplnou postavou zálesáka, který mi po dlouhé době v kině nahodil úsměv na tváři, protože změnila snímek na zcela něco jiného. Absurdnost postav a děje vyvolávalo recenzi typu "je nutné vidět snímek ještě jednou", ovšem tady asi ne. Snímek má spád, proto jsem neodešel a dal dvě hvězdy. No, hlavně, že tam byly titulky, to jediné je asi na filmu plus :) ()

Dalajlada

Nápad to nebyl špatný, ale to zpracování bylo fakt tragické. Jak zde již někdo psal, ani sami tvůrci nebyli schopni říci, jak to celé funguje. A podle toho film vypadá. Je to naprosto zmatené, nepochopitelné a chybí tu jakýkoliv náznak atmosféry. Postrádá to byť i jen náznak nějakého smysluplného děje a zvraty ke konci filmu byly opravdu zvrácené a totálně o ničem. Tím jej odsoudili ještě k většímu zmatku. ()

Foltest

Já bych fakt ty tři hvězdy dát chtěl, ale to by prostě byl výsměch všemu, čemu jsem kdy ty tři hvězdy dal předtím, protože toto opravdu nebylo povedené. Jako horor to nefunguje, jako komedie to nefunguje, Fantasy Island prostě nefunguje jako prakticky nic, tak to se potom blbě hodnotí. Jako ano, ten film je pohodový, člověk u něj nemusí přemýšlet a na konci je i nějaký ten zvrat, ale prostě žánrově to bylo tak šíleně mimo, a toho promarněného potenciálu bylo tolik, že musím přiznat, že bez zhlédnutí Fantasy Islandu se člověk jednoduše obejde. ()

stow

Film ne/funguje ako horská dráha. Neustále nabieha na žáner hororu, ale zakaždým atmosféru opúšťa a následne (o to paradoxnejšie) sa ale ani nepúšťa do iných vôd. Rovnako to ne/funguje ani so samotnými nápadmi. Je ich priveľa a ich kombinácia bola na mňa neúnosná.  Za mňa: raz vidieť neublíži, ale namäkko z toho nie som. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021