Aladinova dobrodružství

Animovaný / Rodinný
USA, 1994, 86x22 min

Dan Castellaneta, Scott Weinger, Frank Welker, Gilbert Gottfried, Ron Perlman, Hector Elizondo, Michael Dorn, Tim Curry, René Auberjonois, John Astin (více)

Když máte všemocného džina, o osud se bát nemusíte... (Česká televize)

MarekT

Podobně jako např. Goofyho tlupa jeden z těch slabších seriálů, které mi zpříjemňovaly víkendová rána. Nebýt džina, tak ani nevím, jestli bych i ty dvě hvězdy byl schopen dát. ()

Šimpy

Taktéž jsem to sledoval jako špunt, ale z pořadu Walt Disney uvádí jsem měl radši jiné seriály (Gumídci, My z Kačerova). Zase musím ocenit Džina, který měl neskutečně vtipné hlášky. ()

Dado

Hláškujúci Džin by v pohode utiahol celý seriál aj sám a udržal ho na vysokej úrovni... a väčšinou tomu tak aj je. (70%) ()

BOURQUE

Jeden z tých seriálov, ktorý v mojom detstve mal veľkú popularitu. Ešte stále si pamätám, ako som sa tešil na každú nedeľu, keď to u nás „dávali“ v malom „Disney bloku“. Skvele zužitkované postavy zo známeho príbehu, nesmierne ma bavil Genie, Jago a Koberec (ale samozrejme aj ostatný). Aj dnešným okom a hlavou, keď sa na to pozriem, tak mi stále dokáže zabaviť a vyčariť úsmev na tvár. Ukážka toho, jak cirka 20 minút stačí na vytvorenie niečo dobrého. Osobné hodnotenie: 80% (***) ()

Scraffy

Keď som bol menší, tak som tento seriál pravidelne pozeral. Teraz ho už síce nepozerám, ale stále mám naň dobré spomienky. ()

Limous

Na Aladina jsem moc rád koukal, jako malej kluk. Teď koukám s dětma a víte co? Pořád je to hlína :) Ten uřvanej pták s Džinem jsou určitě největší tahouni a jejich stupidní nápady vždycky pobaví. Aladin je pouhá vata kolem a Jasmína, ach ta Jasmína... ()

blondboss

Celkom príjemne spracovaný animovaný seriál, ktorý v zásade nadväzuje na Jaffarov návrat. Jednotlivé epizódy sú celkom kvalitné a dosť typické na seriály onej doby. Každopádne ale tento seriál pokračuje v šlapajách úspešného filmu. Nevidel som síce komplet všetky diely, ale tie, čo som videl, boli aj napriek starším animáciam celkom v pohode. 60 % ()

Skeevee

No tohle bylo vyborny =))) Dzin tomu daval dalsi fantastickej rozmer a stalo to za to! =) I dyz opicka byla taky dobra ;) ()