Režie:
Tim TrachteScénář:
Bettina BörgerdingKamera:
Fabian RöslerHrají:
Manuel Santos Gelke, Jürgen Kluckert, Heike Makatsch, Tim Oliver Schultz, Friedrich von Thun, Liane Forestieri, Max von Thun, Johannes Suhm (více)Hrají
Jürgen Kluckert
Německá říše
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Elixíry ďábla (1972)
Heike Makatsch
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Láska nebeská (2003)
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Aimee a Jaguár (1999)
Tim Oliver Schultz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Náš vůdce (2008)
Mladý Vinnetou (2022)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Ginger a Fred (1986)
Liane Forestieri
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Schwere Jungs (2006)
Mužská srdce (2009)
Girl on a Bicycle (2013)
Max von Thun
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Anna Karénina (2013) (TV film)
Pizza a marmeláda (2008)
Korunní princ (2006) (TV film)
Johannes Suhm
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Don Bosco (2004) (TV film)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Poslední dny Sophie Schollové (2005)
Dieter Hallervorden
Německá říše
Nejlepší filmy:
Hra o miliony (1970) (TV film)
Med v hlavě (2014)
Sein letztes Rennen (2013)
Uwe Ochsenknecht
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Zeiten ändern Dich (2010)
Annette Frier
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Můj bratr Simpel (2017)
Sám mezi všemi (2013) (TV film)
Zpověď hochštaplera Felixe Krulla (2021)
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Můj bratr Simpel (2017)
Naboso (2005)
Meine teuflisch gute Freundin (2018)
Armin Rohde
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Lola běží o život (1998)
Život - stavba povolena (1997)
Naboso (2005)
Alexander Schubert
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Gundermann (2018)
Kupředu levá (2017)
Traumfrauen (2015)
Klaas Heufer-Umlauf
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Už je tady zas (2015)
Zlaté rybky (2019)
Rubbeldiekatz (2011)
Siegfried Terpoorten
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Touha po Jackovi (2000)
Erkan & Stefan (2000)
Manituova bota (2001)
Petra Nadolny
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Saša (2010)
Studentka ro(c)ku (2010)
Piet Fuchs
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Naboso (2005)
Černý svědek (2006) (TV film)
Můj přítel z Fara (2008)
Christian Skibinski
Nejlepší filmy:
55 schodů (2017)
A co třeba Adolf? (2018)
Střed mého světa (2016)
Lilli Ogaj
Nejlepší filmy:
Inga Lindström (2004) (seriál)