Televizního moderátora počasí Phila Connorse (Bill Murray) zastihne cestou do pensylvánského městečka Punxsutawney, kam jede natočit reportáž o každoročních oslavách Hromnic, ohromná sněhová kalamita. Od té chvíle se ocitne lapen v časové smyčce, která ho nutí neustále se probouzet do stejného dne, a to 2. února. Ve svém světě každý den naráží na ty samé lidi, kteří si však neuvědomují, že se Hromnice dokolečka opakují. To mu dává jistou výhodu – může tak zjistit, co žena od muže očekává, a další den se chovat přesně tak, aby na ni udělal dojem. Naštěstí je mu nablízku dívka, na níž to může otestovat. Jmenuje se Rita (Andie MacDowellová), Philova trpělivá produkční, která musí snášet jeho záchvaty vzteku, přehnané požadavky i nevrlou náladu. Philova povaha se postupně mění a on získává Ritiny sympatie. Když se jednou společně probudí, je před nimi nový den... (HBO GO)

`barocco

Filmova komedia ktora pobav i pouci. Bill Murray v najlepsej forme a oblubeny Harold Ramis tentokrat ako reziser taktiez. ()

p.a.douch

Pohoda. Jestliže se chce člověk pobavit - tak je tato komedie výborná volba. Andie MacDowell je perfektní a Bill Murray předvedl jeden ze svých nejlepších komediálních výkonů. A Phila netřeba zmiňovat. 95 %. ()

Dexter666

U mňa jednotka medzi Murrayovými komédiami (dokonca lepšia ako Ghostbusters). Videl som tento film 599 až 600-krát... Keď sa niekde objaví v telke, vždy si ho pozriem, nikdy sa mi nezunoval. ()

rigby

Stále velmi dobrá inteligentní zábava... I když možná pro někoho velmi jednoduché, ale pořád mě ten film bere a bavím se. A to je na komedii to nejdůležitější. ()

Marian21

Výborná komédia so skvelými vtipmi, pri ktorej som sa dobre pobavil. Scénky, ako sa Phil chce zabiť, aby sa už nezobúdzal do toho istého dňa boli skvelé :-) ()

Dagoun

Podle mě docela nenápadný a skromný film, ale inteligentní zábava je zaručena! Musím toto shlédnout ještě jednou.. nebo víckrát :) ()

peaceNwar

Naozaj geniálna komédia. Strhne Vás od prvých minút a keď sa dostaví zápletka, tak spadnete zo stoličky, to Vám garantujem :) Až potom sa len začne rozvíjať ten naozajstný príbeh, romantická línia, ktorá zase nenechá Vaše vreckovky suchými. Musím povedať, že aj mňa tento film dojal a to hlavne pre jeho skvelý námet, aj dnes skvelé dialógy, dojemnú romancu a veľmi príjemnú atmosféru. Ten, kto napísal na toto scenár, bol vážne génius. Bill Murray je ako vždy famózny, Andie ujde a ostatní tiež nerušia. Asi jediná vec, ktorá môže niekomu vadiť, je očividný štúdiový spôsob natáčania, ktorý nebudí bohvieakú autenticitu, ale mne osobne vôbec nevadil. Veľmi osviežujúci zážitok, rozhodne odporúčam. ()

Jack_F.

Kvůli ucintanému konci a nudnější druhé půli to na pět nebude. Kurňa Phile, jako sukničkář a cynik jsi byl zábavnější. :D ALe né..dám tomu pět..klasika s mým oblíbencem. :D ()

sankacoffee

To se tak občas stává, že se jedete podívat na Paxatónského Phila, a na to ten den potom je vlastně den předtím, a ten další to samé, a další znovu začíná od začátku a další znovu a zas a opět to samé....jeden stejný den se opakuje pořád dokola a dokola...a vy se jen těšíte co dalšího vyvede rosnička Phil Connors, jehož rozvernosti posléze vystřidá snaha o ukončení jedné dlouhé noční můry. Ještě se nestalo, že jsem se u téhle komedie nebavil. Nejlepší role Billa Murraye a jedna z nejlepších komedií vůbec. ()

unclejack

Pohodové ,vtipné , Bill Murray exceluje prerodom z podráždeného reportéra na zamilovaného chlapíka. Dobrá zábava to určite je , atmosféra neustále sa opakujúceho dňa je pekne vystavaná. Vtipné vsuvky boli facky Andie MacDowell alebo spôsoby , ako Bill Murray ničil budík. ()

xkepi

Tato komedie se povedla. Opakování jednoho dne pořád dokola by mohlo nudit, ale hlavní hrdina se svým přístupem se stará, aby se tak nestalo. Je vidět jeho proměna od zoufalství v podobě sebevražd na x způsobů až po smíření, kdy začne brát situaci jako výhodu. Třeba balení žen nemá v jeho podání chybu. Styl pokus-omyl a následné poučení a zkoušení to jinak by se hodilo i v reálném životě. ()

belinko

Krásny príbeh, skvelý Bill Murray a kásna Andie MacDowell :) Skvelý nápad a réžia, skvelá hudba, proste krásny film na krásne nedeľné odpoludnie :) 5" ()

Nerdvana

Když den za dnem žijete tímtéž, pravděpodobně už melodii, kterou měl Bill Murray jako budíka nevyženete z hlavy. Výborná komedie. ()

Muf911

Bill Murray se zasekne na jednom levelu a dokud ho nedohraje zcela bezchybně, tak se nehne z místa a nepostoupí dál. Ani když se pokusí spáchat sebevraždu nebo zlikvidovat sviště. Škoda jen, že se nikdo neobtěžoval s vysvětlením, proč se jako ten jeho jeden den pořád opakuje a proč zrovna tenhle. ()

Brooxen

Velmi příjemná, milá, důvtipná a pohodová komedie v čele se skvostným Billem Murrayem. Skvělá zápletka, u které se člověk baví od začátku do konce a je to jedna z mála komedií, na kterou by se člověk vydržel koukat znovu a znovu. ()

Desmi

Stále dokola se opakující den = skvělá příležitost a prokletí zároveň. Relativně jednoduchý námět tak dal vzniknout sympatickému snímku s množstvím úsměvných scén a romanticky laděným koncem. Mimochodem ten budíček - pecka..! =) ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky