Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

edie sedgwic odpad!

Ja viem, ze by som nemala, ale na tomto si proste zgustnem. Najlepsie sa pise o zlych filmoch, vsakano? A tento je naozaj, naozaj, ale naozaj zly. Ale pekne po poriadku. Najprv si teda povedzme, co je v tom filme dobre: v podstate vobec nic. No a teraz k tomu zlemu. Nie je to ani tak o tom, ze su to vsetko uplne slabi a nepresvecivi herci, ale ono to proste absolutne nefunguje. V prvom rade ma totalne iritoval fakt, ze som mala obcas pocit, ze pozeram nejaky playlist na youtube. S kazdou novou scenou sa spusti dalsi z nekonecnej rady "plouzakov", ktore su aj textom aj hudbou akoze namieru usite, obcas ju vyslovene popisuju. O nezmyselnosti a deravosti pribehu sa ani nema zmysel bavit. Prva cast konci nehodou, kedy nevieme, co sa vlastne stalo, kto prezil a kto neprezil. Druhy film sa o nehode takmer nezmienuje, zacne akoze romantickou sexualnou predsvadobnou scenou a potom sa asi dalsiu hodinu vezie na striedavo zmyselnych a smiesnych sexualnych excesoch. Potom akoze pride velky plot twist v podobe zahadneho zahradnika, ktory sa z cista jasna objavi a potom sa z neho stane velky zachranca. Zaverecna dramaticka akcna scena je taka zla, ze to nie je ani smiesne. A zase raz ostaneme v napati, ci v tretom filme sa vobec spomenie, co sa stalo, alebo len proste zase vhupneme do nejakej random sceny, ktora sa do niekolkych sekund zmeni na sex. Ja neviem, toto nie je ani filmarcina, toto je...fuserina. ()

zsn odpad!

To byla parodie na jaký film, prosím? V životě jsem neviděla nic více dehonestujícího filmový žánr pro ženské, než dnes. Opět se mi potvrdilo, že tyhle filmy nejsou pro mne. Otřesné herecké výkony. Přehánění naprosto ve všem - zejména v těch jeba_kách, erotickém podtónu v každé scéně a agresi chlapů. Vše velice afektované. Asi by mě brzy jeblo, kdybych měla každou minutu v životě zakládat jen na sexu. Už jsem na to asi stará, víc mě prostě baví porno a dovolte mi se zasmát, jestli  ten hlavní herec má jen 31 let. 45 nejmíň. A ona také 29? Vypadá jak Partyšová ve svých současných letech. Dnes děcka fakt vypadají staře. ()

neoBlast odpad!

Až vám bude někdo tvrdit, že Rocky IV je jenom nekonečná montáž, tak se prosím jenom trochu nenápadně usmějte, bez jediného slova zapněte na Hellflixu 365 Days sequel a tiše odejděte z místnosti. Rozhodně se na film nedívejte bez studijních důvodů, protože toto je "filmové" peklo. Prvních 14 minut obsahuje asi 4 věty dialogů, 3 intimní scény a zhruba 56 minut podmanivého soundtracku, který vás má naladit na jízdu vašeho života. Já rozhodně nezapomenu. Mimochodem film obsahuje tolik licencované hudby, že budete přemýšlet, jestli tohle produkoval Netflix nebo Spotify.   10 % ()

Urukhaj98

Část druhá. Přítelkyně je velká milovnice trilogie 50 odstínů (šedi, temnoty a dál fakt nevím), kterou já pohrdám. Když se mě snažila přesvědčit, že to není až tak hrozné, za příklad mi uvedla 365 dní, které se 50 odstínúm v lecčems podobají, ale zde se i dle jejího názoru skutečně jedná o absolutní filmové dno. Neuváženě jsem se nechal přesvědčit, že se s ní na těch 365 dní, včetně sequelů, podívám, s tím, že pak ty Odstíny šedi možná i docením. Už v tu chvíli jsem cítil průser. Mýsily se ve mně pocity strachu a nervozity, asi jako u čerstvě zmobilizovaného kluka, kterého právě posílají na válečnou frontu. Věděl jsem, že mě čeká leccos, ale nevěděl jsem, jestli to přežiju a budu schopen se potom vrátit k normálnímu životu. Inu... Se šrámy na duši i těle jsem přece jen přežil. A můžu se tak s Vámi nyní podělit o svůj zážitek, který mě bude ještě mnoho následujících let strašit v nočních můrách. Den druhý (Rozpoutané peklo): Bláhově jsem se domníval, že to nejhorší mám již za sebou. Nepřítel v podobě sadistických tvůrců mě však velmi rychle vyvedl z omylu. Tvůrcům samotným zřejmě došlo, že závěr jedničky je natolik stupidní, že ho nebudou ve dvojce téměř vůbec řešit a budou se tvářit, že se nestal. Po tomto úvodním útoku na mou snahu držet krok s příběhem a najít v něm nějaký byť sebemenší smysl, nastává ze strany nepřítele další vlna ofenzivy, tentokrát ve formě bombardování změtí k příběhu nic neříkajících scén, ve kterých postavy plácají blbosti nebo raději vůbec nemluví, a to za doprovodu neskutečně otravných, sterilních popových songů, které se vám zavrtávají do hlavy jako rezavé šrouby při mučení v zajateckém táboře a vy netoužíte po ničem jiném, než najít něco ostrého, pustit si žilou a čekat na chladné a vysvobozující objetí milosrdné smrti, neboť pokud to neuděláte, skončíte při nejlepším jako na košili si slintající mrzák. Téměř celou dobu stopáže se neděje nic zajímavého a scény, které jsem popsal výše, se pravidelně střídají s další salvou pornografických scén, které diváka chvílemi opravdu matou a nutí přemýšlet, zda se ještě dívá na Netflix či na Pornhub, ačkoliv jsou to právě erotické scény, které alespoň nesou nějaké známky profesionální filmařiny (byť mládeži nepřístupné). A aby toho nebylo málo, rozhodl se nepřítel použít nekonveční zbraně nejvyššího kalibru a shodil na mě zhruba v půlce stopáže jadernou bombu ve formě zvratu, který hravě strká do kapsy i závěr jedničky (SPOILER: Zlé dvojče. Doopravdy. Zlé dvojče!) A já už se jen modlím, ať mé utrpení konečně dojde svému konci. 1/10 ()

tomino28 odpad!

Je to jako sledovat ten nejlacinější hudební videoklip s nejdebilnějším textem a dějem - zde ještě proloženo soft pornem a nataženo na téměř 120 minut. A stejně jako u hitů jednoho léta, i tento pokus o film během pár týdnů vyšumí do ztracena jako pára nad hrncem. Ale zároveň to, co přitahuje masy a pozornost, pojede na Netflixu do té doby, dokud o polsko-italskou divokou domácnost bude zájem. A obávám se, že ještě zdaleka nekončíme. ()

• Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)
  • Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)
  • Záběry s Lamborghini Urus byly točeny u města Cala Gonone. (Ficik)

Časové pásmo bylo změněno