Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

M.i.k.e odpad!

jak to jen...jednička byla špatná, ale oproti druhému dílu to byl výpravný film plný zajímavého děje. Dvojka totiž nemá vůbec nic. Začínáme svatbou hlavních "hrdinů", načež následuje cca hodina ve které se dvě třetiny času souloží a jedna erotická scéna stíhá druhou. V tomhle případě bych neměl nic proti za předpokladu kdyby bylo na co koukat.Jenže ono není.Nesympatický Rumun je ještě víc nesympatický a hlavní hrdinka (jejíž jméno sem úspěšně zapomněl) je sice hezká, ovšem její sexuální scény mají prakticky nulový masturbační potenciál a kdybych koukal hodinu na porno, dalo by my to víc jak po stránce erotiky, tak i po té dějové.Pak ale přijde zvrat kdy "Ona" nachytá Rumuna s jinou, okamžitě ho opustí a uteče se zahradníkem (se kterým má sex jen jednou - nebo se jí možná zdál).Načež přichází další velký mindblowing zvrat, kdy je nám odhaleno - pozor veliký spoiler - že Rumun má zlé dvojče a celé to byl jen "promyšlený" kompot dvojčete a bývalé Rumunovi přítelkyně...asi.Anyway. Druhá hodina filmu nenabízí vůbec nic (už se ani nesouloží) a libovolná mexická telenovela je oproti tomuto dni high quality TV. To úplně nejhorší pak přijde v úplném závěru, protože díky tomu jak vše dopadlo ve mě začalo klíčit podezření, že v tom tvůrci chtějí pokračovat a dříve nebo později přijde i třetí díl. Až přijde tak mě asi i tentokrát přemůže zvědavost už jen proto abych zjistil jestli se tohle celé dá posunout ještě níž a abych třeba pochopil - nebo mi někdo vysvětlil - co přesně že by se ženám na tomhle mělo líbit...5% ()

Xanthe odpad!

Jednička byla děsná, dvojka nečekaně ještě o dost horší. Kdybych nevěděla, že jde o celovečerní film, myslela bych si, že sleduju nějaké noční 18+ hudební videopásmo na MTV. Tipuju, že soundtrack list byl obsáhlejší než samotný scénář. Tolik sexu a přitom taková nuda. Absence děje, krkolomné dialogy k smíchu, herci afektovaní..., prostě všechno špatně. ()

Anet21 odpad!

⚪Ak prvý diel aspoň spĺňal parametre filmu, dvojku možno označiť iba ako zostrih hudobných videí či porno, z ktorého vystrihnete sex a zostanú len hrané scénky. Oboje nemá žiadnu úroveň, aj slepý spozná, že už minúta sledovania je premárneným časom a brať vážne to nemôže ani tá najzúfalejšia štyridsiatnička.⚪Prvú hodinu tvoria iba za sebou veľmi zle nastrihané hudobné videá, teda obrazy kadečoho s hudobným popovým soundtrackom, scény na seba často ani nenadväzujú, objasnenie záveru prvého dielu (tunelová scéna) sa nekoná, scenárista si absolútne neláme hlavu s logikou, čiže v jednej scéne má herečka krátke blond vlasy, v druhej už dlhé hnedé a nijako sa to nekomentuje, rovnako to, že hrdinka slúži iba ako matrac a diera pre hlavného hrdinu má byť považované za sexi romantickú fantáziu (???) a to, že o sebe hlavné postavy nevedia absolútne nič, keďže medzi nimi okrem sexu neprebehol jeden zmysluplný dialóg je čerešnička.⚪Aj tie najhlúpejšie romantické filmy a knihy z červenej knižnice pôsobia proti tomuto filmu ako vysoké umenie. Je viditeľné, že komerčný ,,úspech" jednotky chcel niekto veľmi silno ,,vydojiť," a tak sa snažil pridať v dvojke ešte viac bizáru, ktorý v jednotke ASI zaujal. Takže hneď prvá scéna je erotická, a potom pravidelne asi každá druhá, pričom už po prvej začne tento ,,trend" súdneho diváka pekne s*ať a ostatné radšej, pre zachovanie si zdravého rozumu, preskáče.⚪ Záver s mafiánskym vybavovaním si účtov je už vyslovená (nechcená) paródia, spomalený záber utekajúcej a postrelenej hrdinky je v kontexte filmu pre diváka skôr uspokojivý.⚪Ako bizár na jedno líné nedělní odpoledne dobré, miera smiechu a cringeu je asi na rovnakej úrovni. Kto tvrdí, že napr. The Room je najhorší najvtipnejší film, mal by si pozrieť toto a isto zmení názor. Kto k filmu pristupuje s vážnosťou, Pán Boh mu pomáhaj.⚪ ()

mira007

Pokračování polské erotické hitovky Netflixu je nepřekvapující - něco, co je jako jen zfilmovaná lyrická změť sexuálních fantazií nějaké Polky, která o tom napsala romám , který nemá hlavu ani patu.  Od první do poslední minuty sex, ikdyž paradoxně tam není ani moc nahoty, ale vystajlovaný sexualizovaný životní styl horních deseti včetně sexy aut, vil a slunečních brýlí. Nedivím se, že tomu tady sázejí odpad, ale pro mne to je geniální bejkárna, protože, aby tomu všichni dali ostentativně odpad, tak to zkoukli od začátku do konce. Já těmhle filmům budu dávat odpad, až tady natočíme aspoň první český erotický film, který má hlavu a patu ( ... fuj teď jsem si vzpoměl na Bouru v žánrovém omylu Playgirls ) ()

PanPyzamo

Druhý díl podle mě ještě horší než ten předešlý. I když byl první díl špatný, tak se v něm něco trochu odehrávalo a zde je snad ještě více sexu, což některým může vyhovovat, ale jde o to, že asi tak první půlku filmu je to co chvíle nějaká sexuální scéna. Vy tak v kuse sledujete sex, dokud není zhruba tak ta druhá půlka filmu, kde už s těmito scény trochu zpomalí a přijde na řadu trochu příběhu, který je podle mě stejně slabý. Co tedy tento film nabízí? První půlka samý sex, který si můžeme v dnešní době najít všude na nejmenovaných stránkách a v druhé půlce už sice nějaký děj, který ale není zrovna nejlepší. Tento film nejspíš potěší jen ty největší fandy prvního dílu. Ostatním bych radil se tomuto vyhnout. Nemá to dle mého názoru co nabídnout. Leda byste chtěli pořádnou dávku erotiky bez hlubšího děje. Jinak fakt nevím. Za mě špatný film, který nedoporučuji. 2/10 ()

• Záběry s Lamborghini Urus byly točeny u města Cala Gonone. (Ficik)
  • Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)