V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální boj o život, ze kterého není úniku. (Netflix)

qxkamo

Mam z toho filmu zmiesane pocity, aj ma zaujal, aj nezaujal, mnoho veci sa mi v nom zdalo dost jednoduchych a jasnych, ale sucasne to bolo vsadene do zaujimaveho prostredia. Minutaz je pri tomto filme slabucka uz len kvoli pomalemu rozbehu a naslednemu velmi rychlemu spadu udalosti, pokojne to mohlo mat aj 2 hodiny pri sucasnom lepsom, dramatickejsom rozpracovani scen. ()

jokino

Film nebol vyslovene zlý, nápadom celkom ušiel. Do 1/2 ma aj celkom bavil, no potom to nabralo pre mňa úplne "tragický", až nezmyselný spád nelogickosti v deji, a na to, žeby to mal byť nejaký survival, sa tam diali pekné blbosti.. Škoda, že sa to celé neuberalo iným smerom. Potenciál to malo slušne našliapnutý, no pre mňa nakoniec nevyužitý a zle spracovaný.. ()

Maximilianus

Zdá sa mi, že poslednou dobou sa rozmohli filmy, kde nie je jasné, kto je hlavnou postavou. To sa mi samozrejme páči, pretože to prináša určitý prvok prekvapenia v tom, že nikto nie je v bezpečí. Film je taký lepší priemer, dĺžka je úplne v pohode a téma celkom aktuálna vzhľadom na súčasnú situáciu. 6,4/10. ()

solisoli

Skupina dobrovoľníkov sa účastní výcviku na prežitie v Kanadských horách u zálesáka, ktorý žije v tejto nehostinnej oblasti a má všetko pre prežitie svetovej katastrofy s cieľom získať ďalších, kto by sa pridal. Výcvik prebieha podľa plánu až do momentu, kedy dôjde ku nečakanej tragédii. Táto udalosť vyvolá rozdielne názory zúčastnených, ktorí sa nakoniec rozhodnú opustiť tábor. Začína sa štvanica a boj o prežitie, kde napätie sa stupňuje, ale v dosť nereálnej koncepcii zámeru. ()

misterz

Prvá polovica snímku nestála za nič - ťažká nuda. Pár úzkostlivcov rieši stratégie, ako prežiť koniec sveta. Dejová linka sa trocha pohla až s príchodom na chatu. Vyvražďovanie medzi sebou už bolo lepšie, ale stál iba priemer, aj čo sa týka atmosféry a napätia. Koniec sa dal čakať, bolo jasné kto nakoniec prežije. Slabší priemer. 55/100 ()

• Postavy vo filme hovoria o tom, aby boli pripravené, keď sa svet dostane do krízy (ekonomickej, epidemiologickej...). Aj z toho dôvodu bol film vypustený do sveta v marci 2020, keď zemeguľou začala otriasať pandémia koronavírusu. (megajalec)

Časové pásmo bylo změněno