Režie:
Boris KunzKamera:
Tim KuhnHudba:
David ReicheltHrají:
Sinje Irslinger, Laura Berlin, Justus von Dohnányi, Marion Mitterhammer, Lorna Ishema, Nisan Arikan, Sandra Borgmann, Rafael Gareisen, Nicole Heesters, Janna Horstmann, David Rott, Wolfgang Rüter (více)Epizody(6)
-
Böhmen am Meer (E01)
-
Seeräuber Jenny (E02)
-
Fürst Bismarck (E03)
-
Aus hohem Hause (E04)
-
Wenn die Kanonen donnern (E05)
-
Lang lebe der König (E06)
Hrají
Sinje Irslinger
Německo
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Laura Berlin
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)
Justus von Dohnányi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Lorna Ishema
Uganda
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Nisan Arikan
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Sandra Borgmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Rafael Gareisen
Rakousko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Nicole Heesters
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Janna Horstmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
David Rott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Wolfgang Rüter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Dieter Schaad
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Ingo van Gulijk
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Christian Skibinski
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Farba Dieng
Francie
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Lamou Vissay
Laos
Nejlepší seriály:
Lovci prokletých pokladů (2019) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Selman Iyi
Německo
Nejlepší seriály:
İstanbullu Gelin (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)