Ted Lasso - Série 3

(série)
Komedie / Drama / Sportovní
USA, 2023, 11 h 3 min (Minutáž: 43–78 min)

Jason Sudeikis, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Phil Dunster, Brett Goldstein, Bronson Webb, Nick Mohammed, Brendan Hunt, Toheeb Jimoh (více)

Epizody(12)

ariari

najlepšia gradácia seriálov vôbec. pekný záver, africká téma ..haló,pozeráš niekedy fotbal? kto asi vychytáva najviac bodov za Britániu? no bieli to nie sú. Tak zhňahňaný Marhoul nech sa ide bodnúť. žvaní o ničom. ()

Dusty56

Série se fantastickou závěrečnou částí (hlavně 3 poslední epizody), skvělou úvodní částí (Zava atd.) a trochu slabší (byť stále nadstandardní) prostřední částí. Sérii ubližoval hlavně přílišný prostor pro Nateho a "jeho" restauraci a hlavně pro Keeley a její firmu, která s fotbalem a celým seriálem mělo pramálo co dělat a spíše nudila. Na druhou stranu mezi nejlepší momenty patří díly se Zavou, Repre pauza (což bylo parádní osvěžení klubové scény) a Goodbye díl (který to krásné všechno uzavřel). Tak snad to ještě není konec, těším se na další alespoň spin-offy. ()

matous20063

I přes pár horších epizod dostala třetí série absolutní carry od závěrečných epizod. Za mě je třetí série kombinace toho nejlepšího z celého seriálu. Postup Richmondu ligou je skvěle napsán, evpluce postav od první série je prostě super. Závěr některé lidi naštval, ale mě přišel poetický a akorát to potvrdilo vše o čem Coach Lasso mvulí. 95% ()

feds1

Season 3 dozrievala kazdym dalsim dielom a kazdy diel posuval latku vyssie. Mozno trosku rychly koniec ale co malo byt povedane, to aj bolo. Koniec v tom najlepsom. ()

Hanysovac

Třetí řada přinesla nejen další dávku humoru a dojemných momentů, ale také výborné emocionální vyvrcholení, které završilo nesmírně populární sérii. Jednou z největších předností série je její schopnost zabalit do příběhů hlubší emoce. Postavy, které jsme poznali a máme rádi z předchozích sérií, se vyvíjejí a jsou stále složitější. Ať už jde o samotného Teda Lassa, jeho vztah se zbytkem týmu AFC Richmond nebo hlubší pohled do života vedlejších postav. Série uchvátí svou schopností spojit smích a slzy. Celkově lze říci, že třetí řada seriálu je skvělým ukončením příběhu, který nám přinesl smích, emoce a mnoho skvělých postav. P.S. Už dlouho mě takhle nedojala poslední epizoda celého seriálu. ()

momomoo22

Lepšia  ako druha séria, ale stále  nie ono. Striedanie slabých momentov so silnejšími. Na konci je spomenuté,že nie je to o Tedovi, ale nechápem  prečo  nemohol mat viac priestoru a pribehu on sám. Tak som chcela, aby bol s Rebecou, jemne to naznačovali to puto medzi nimi, ale nie, nič  z toho. Táto seria je celá plná poučných reči (ako sú dobré ), ale aj ďalších  politických a sexuálnych tém, čo už  mi prišlo  príliš. Za mňa potencial dobrý,  ale zvrhlo sa to. A záver asi celého  seriálu je nič  moc. ()

stuj

Zpočátku závan čerstvého vzduchu s novou vtipně napsanou postavou (Zava), když se ale ta vytratí, je to sešup zpět ke stylu druhé série. Řeší se jiné postavy a Ted Lasso je tu spíše v pozadí. Navíc agitka v podobě migrantů mi přijde hodně na sílu plus gay záležitosti se (doufám) v dnešní době taky už nemusí takhle okatě řešit. Inu co, třetí série chce být i výchovná. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD