Kyslík

doom.cz

Mno, takhle se probudit, tak by mě asi mrsklo. Filmeček sugestivní, ovšem začátek mi přišel takový neslaný nemastný. Naštěstí to chytne brzo obrátky. MILO na nás pomrkává červeným očičkem a člověk tak nějak neví, kdy přijde podraz. ()

BigJohn02

Nebylo to zlý, ale trochu nedotažený. Nápad docela zajímavý, skutečnost se odhalovala pomalu krůček po krůčku, ale chvílemi jsem se nudil. Lepší by bylo zkrátit ten pobyt v kapsli a naopak trochu otevřít závěr na nové planetě... Nicméně, kdyby byly Melanie v kapsli nahá a film byl natočen před patnácti lety, dal bych 5. ()

Marrakech86

Téma nesmírně zajímavý, ale dějově mě to víc a víc nudilo. Ve výsledku jí docházel kyslík, zjistila, kdo je a co je zač a pak zase mohla spát a závěr v podobě, že se setkala se svým milým...nevím, opravdu mě to moc neoslovilo ()

patho666

Aja úspešne pokračuje vo svojej ceste nadol. Námet síce žiadna hitparáda ale dať to do rúk niekomu šikovnému v rámci seriálu Black Mirror je šanca že by sa to dalo upraviť na niečo pozerateľné. Toto prinieslo len kopec nelogiky, nudy a absurdných situácií. ()

Milsa

Celkom zaujímavé prevedenie na pohľad nudného filmu. Ono je to zaujímavé, ak film, v ktorom hrá prakticky jedna postava dokáže diváka zaujať. Film má celkom nečakaný koniec a zaujímavé je to až do konca ()