Katakomben
Hrají
Lilly Dreesen
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Nicole Mercedes Müller
Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Freud (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marleen Lohse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Yasin Boynuince
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Yung Ngo
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Sabine Timoteo
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Aglaia Szyszkowitz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Friedrich
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Lea Mornar
Chorvatsko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Adam Venhaus
Polsko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Reiner Schöne
Německá říše
Nejlepší seriály:
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Maurice Lattke
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Adrian Castilla
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Philip Birnstiel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Lisa Kreuzer
Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Příteli můj (1993) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Hans-Maria Darnov
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Anne Alexander Sieder
USA
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Měsíční medvídek (2007) (seriál)