Dívka ve sklepě (2021) (TV film)

Výborný námet, ale strašne amatérsky natočené :(

Antebellum (2020) odpad!

Film na podporu BLM rasizmu a nenávisti.

Zloději drahokamů (2015) (seriál)

Zaujímavý dej, ale celé to je tak amatérsky natočené. A dosť mi vadilo prekrúcanie histórie a skutočnosti a vykresľovanie Srbov ako tých zlých, jednak v konflikte v Srbsku medzi pôvodným Srbským obyvateľstvom a prisťahovalcami, a jednak tých ktorý v Európe predávajú zbrane a drogy. Ale realita je presne opačná.

Noční zuby (2021)

Upírska multikulti telenovela v podaní Netflixu.

Čas (2021)

Námet bol dobrý, ale scenár, réžia a herecké výkony bohužiaľ tomuto filmu veľmi nepomohli.

Expedice: Džungle (2021) odpad!

Kompletne všetko je digitálne, a žumpa Disney pre naše deti prináša už aj homosexuálne predstavy. Ďakujeme ale nie!

Clickbait (2021) (seriál)

Taký typický Netflixový seriál, kde samozrejme nemôže chýbať zmiešaná mulitkuti rodina, a na vrch tu ešte máme dobrého fešného mierumilovného moslimského detektíva z ktorého musí byť namäkko nejedná zakomplexovaná nesympatická šeredka ako Zoe Kazan a telenovela sa môže začať :(

Space Jam: Nový začátek (2021) odpad!

Keď v dnešnej multikultúrnej spoločnosti hrajú Kráľovnú Alžbetu, Merlina... čierny herci, prečo nehrajú čiernych basketbalistov biely alebo čínsky herci?

Black Widow (2021)

Amíci sa stále snažia divákom podsúvať myšlienku že Rusi sú zlí a hlúpi. A zvyšok je len nekonečná nezmyselná digitálna akcia.