Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Prvá séria je výborná, či už scenár alebo réžia a je naozaj kvalitne spracovaná. Čo je už horšie, tak to je že sa jedná o súčasnú modernú verziu filmu "Sexmisia", kde základom celého tohto nového Star Treku Discovery je súčasný moderný stereotyp, silná super inteligentná sebavedomá žena. Najinteligentnejší a najšikovnejší tvor vo vesmíre je žena černoška, Klingonom vládne žena, v alternatívnom vesmíre je cisárovná žena... (a to je ešte jedna nesympatickejšia ako druhá). Muži sa objavujú len sporadicky, a buď sú homosexuáli, alebo sú len do počtu, alebo potom sú to záporný hrdinovia...

Nikdo (2021)

Úvodných 30 minút dávalo filmu šancu aj na 4 hviezdičky, ale potom ako keby došlo z zmene scenáristu a režiséra a už to išlo len závratným tempom dole. Čo to bolo? Jon Rambo 2021??? Smrtonosná pasca??? Nevedel som či sa mám smiať, plakať, alebo tú blbosť len pretočiť.

Firma (1993)

Oproti knihe veľké sklamanie :(

Základna (2019)

"Mierumilovný" Amíci prišli šíriť "demokraciu" do ďalšej krajiny, tentokrát do Afganistanu. Nejaký 5 hviezdičkový Americký generál s IQ hojdacieho koňa rozhodol že postavia základňu na výbornom strategickom mieste a potom sa začne zábava...

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Tak ako sa mi páčila prvá séria, tak je príšerná tá druhá. Ako je možné zničiť kvalitný seriál? Tak je to absolútne nudným scenárom, otrasným výberom nesympatických hercov (asi na zákazku BLM, LGBTI...), a taktiež kvalita spracovania išla rapídne nadol. Veľká škoda :(

Hotel Mumbai (2018)

Výborný film, o tom čo nás, naše rodiny a blízkych onedlho čaká v tejto pekelnej EÚ!

Pátý element (1997)

Tento námet mohol byť určite na 5 hviezdičkové hodnotenie, keby to nerežíroval Luc Besson, ktorý z tohto Sci-fi urobil opäť ďalšiu komediálnu šašovinu. Dorazil to ešte Chrisom Tuckerom.

Moscow Noir (2018) (seriál)

Keď si odmyslím tú snahu kopnúť si do Ruska v poslednej dobe pri každej príležitosti, a niektoré nedotiahnuté dialógy a scény, tak to určite stojí za pozretie.