Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Hŕstka sexy ľudí sa poskladá a postaví intergalaktického imperistickému vojsku. Šuští to papierom veľmi otravne a je to ešte hlúpejšie, než by človek čakal, ale hej, spotení sú všetci na extra vymakaných svaloch máchajúci svojimi zbraničkami... a o to jediné tu ide. Jaj o česť samozrejme.

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Pozeratelne. Skor ukecane nez akcne. Kazda epizoda je trochu ina a vztah Smithovcov ma rozhodne vyvoj. Najviac mi asi vadila Jane, nechapem casting, nebola ani zaujimava, ani extra sexy, na tych par bojovych scen velmi okato pouzili inu kaskaderku.

Elsbeth - Pilot (2023) (epizoda)

Funguje aj ako samostatný seriál, The Good Wife (seriál) (2009) nepotrebujete poznať. Každopádne tam bola super, občas sa v nejakej epizóde objavila, všetkých vytrolila, prišla na niečo na čo nikto iný, a zase zmizla. Problém je, že Elsbeth naozaj je dosť otravná a hoc je to jedna z jej najväčších kvalít ako právničky/vyšetrovateľky, 43 minút vkuse je proste priveľa.

Kód 8: Část 2 (2024)

Nepamätám, či som to dopozerala. Pamätám len, že ma to nebavilo a hlavný hrdina sa nechoval ako sympoš.

Fallout - Cíl (2024) (epizoda)

Asi ma doháňa, že som nehrala hru, táto časť pre mňa bola pomerne hluchá.

Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Dlhé a Maximova časť ma vôbec nebavila, ale atmoška a Lucy sú super. Oukie dokie.

Mladá dáma (2024)

2 dobrí herci, konkr. herečky - obe kráľovné. Zbytok je nemastný neslaný. Okrem MBB, ktorá je už tradične v póze "drzo namyslená", hoc aj mne ako žene je jasné, ktoré scény sú vyložene určené, aby si ich chlapci púšťali opakovane. Drak pekný, hoc hlúpy. Fajn kostým. Príbeh urazí len trochu. Nenudila som sa, aj keď drvivá vačšina akcie je len "bolestivo padám".

Code 8 (2019)

Na televizny film adekvatne ok.