Žárlivé tango (1982)

Ukecaná kravina. Monica Vitti tady hraje nánu, kterou svrbí rozkrok, ale s tím jak neustále žvaní a furt má ofrněnej rypák je zralá tak akorát na pár facek.

Boj o oheň (1981)

Ron Perlman se pro tuhle roli narodil. Nic ve zlém. Film o vynálezu misionářské polohy. Vlastně by to bylo na čtyři hvězdičky, ale jedna extra navíc za absolutně geniální soundtrack.

Něbo zovjot (1959)

Nebo zovjot a Battle beyond the Sun jsou dva různé filmy. Druhý vznikl přestříháním toho prvního plus dotočením nových scén. První verze je typicky ruská (dlouhé záběry do kosmu, vítání kosmonautů), druhá je typicky americká (ano, MUSELI přidat do děje příšeru). Technicky jsou obě zajímavé. A jako film obě stojí za prd.

100 000 $ na slunci (1964)

Náklaďákový western, Z toho filmu úplně sálá úmorné VEDRO.

Sbohem, Sabato (1970)

Tohle je příšerná debilita. Jedna kreténská scéna střídá druhou. Slušná hudba, ale i ta je vykrádačka Morriconeho.

Zvířecí výzbroj (2016) (seriál)

Obsah zajímavý, ale trochu povrchní.  Vadí mi počítačové vizuální efekty. Viděl jsem díl s jedy.

Stovky bobrů (2022)

Úžasná píčovina s neuvěřitelnou fantazií. Jen to mohlo být kratší, musel jsem to dát nadvakrát.

Druhá světová válka v barvě - Šach Británii (2009) (epizoda)

Zajímavé a málo známé skutečnosti z britské účasti v druhé světové válce. Třeba útok flotily Královského námořnictva na francouzské válečné lodi, vylodění commandos na Lofotech, nebo aktivní výzkum Enigmy Poláky. Výborně a srozumitelně podáno.