• Krátkometrážní

Snog Marry Avoid? (2008) (seriál)

Premena preafektovaných kreatúr na ,,natural beauty,, ma najskôr dosť chytila. Pozerala som náhodné časti celé poobedie. Po čase to človeka prestane baviť a má pocit že nechce žiť viac na tomto svete, keď vidí toľko preafektovanosti a ľudí vyzerajúcich ako ružové lízatká.

Mrtví a neklidní (2013)

Dobrí herci. Fajn námet, taký bláznivo uletený. Počúvateľný soundtrack. Čo mu chýba? ISKRA! Bez nej len obyčajný film. Veľká škoda, nevyužitý potenciál podľa mňa.

Croodsovi (2013)

Málokedy sa mi stane pri animáku, že sú mi všetky postavy nesympatické. Dej žiadny, preto boli Croodsovi miestami dosť nudní. Oceňujem kameru a prácu animátorov, avšak hudba mi občas liezla na nervy. Nemilé animované prekvapenie z ktorého nevytlačím ani 3*.

Make Me Psychic (1978)

Chcela by som vedieť na čom režisérka fičí. Tipla by som ju na LSD. Aj keď tvrdí, že si nikdy nič nedala.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Najvzrušujúcejšia časť filmu bola v prestávka v ňom. Medzi genialitou a blbosťou je tenká čiara. Pri tomto filme ja miska váh naklonila k blbosti..o dosť. Každopádne chválim klasickú hudbu spojenú so sci-fi a začínam rozmýšľať, či je môj intelekt dostatočný na pochopenie tohto diela.

Touch of Evil (2011)

Prínosné vidieť hercov čo dokážu vykúzliť za kratučkú minútu. Mňa sa najviac dotklo zlo Mii Wasikowskej a Brada Pitta.

Jack a Jill (2011)

Nemám vhodné slová na tento film. Fakt. Že to bude prúser som vedela už z traileru. Ale Sandler hrajúci ženu napodobňujúci ešte aj jej hlas, Al Pacino v roli trápneho Don Juana. Nechápem ako sa v tejto konine mohol objaviť Depp s tričkom Biebera. Každá postava vysoko iritatívna. Pokusy o vtip trápne alebo 5 minútové prdy. Lopatou po hlave režisérovi.

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Druhý film, cez ktorý sa mi urobilo fyzicky(ale aj psychicky) zle. Zvrátená zmeska humusovín. Popripínaní ľudia zošívačkou a olepení lepiacou páskou, ktorým sa dá preháňadlo. Tí boli len slabým odvarom oproti žene rodiacej v priebehu 2 minút jednoduchým stlačením brucha. Aby toho nebolo náhodou málo, tak dieťa rovno zašliapne a zostane z neho mastný fľak. Stonožku(zvieraciu) by si zaslúžil do rite akurát režisér, nie hlavný ,hrdina,.

I Want Your Love (2010)

Pánske teplé porníčko. Dvaja kamaráti kecajú a potom si to rozdajú, žiadna veda. :)