Někdo to rád blond (2004)

Slušná komedie, chvílemi dost trapná, chvílemi dost dobrá. A navíc s mými oblíbenci Marlonem a Shawnem Wayansovými. Ti, co nejsou stoprocentní intelektuálové, to určitě alespoň trochu pobaví.

Goldfinger (1964)

No, dobrý to je, ale chvílema to dost nudí.

Policejní akademie 2 (1985)

Jednička byla geniální, tohle už je o poznání slabší (vydařených scén je tu o poznání méně) a i herci mi tu přijdou tak nějak méně sehraní než v jedničce.

Recept za milion dolarů (2003) (TV film)

Velmi milý snímek, který si na nic nehraje a z toho, co může, se mu daří vyždímat maximum.

Pokušení (2003)

No, nechápu, proč se Cuba Gooding Jr., který dokázal, že je výborný herec ve filmech Jerry Maguire a Rádio, věnuje trapným komediím, z nichž tato je snad i ta nejhorší (u Sněžných psů jsem se občas pousmál a Plnou parou vzad! mě překvapivě docela pobavilo, ale i tak to byla blbost). Odpad ale nedám, neboť Goodingovi Jr. se to daří alespoň trochu utáhnout a jednou se na to mrknout dá.

Kovbojové a blázni (2002)

No, čekal jsem, že to bude jen další trapný snímek, který stojí maximálně tak za jedno zhlédnutí, ale já už to překvapivě viděl asi pětkrát a pořád mě to neomrzelo, neboť je to docela zábavné, svižné a nečekaně i dobře zahrané (Joshuu Jacksona jsem do té doby, než jsem toto viděl, nepovažoval za takového drsňáka, ale po zhlédnutí snímku jsem změnil názor).

Můj nejlepší přítel (2000) (TV film)

No, film moc zajímavý není (je to hlavním hrdinou trapně zahrané, dějově naprosto předvídatelné, nic moc dobře natočené atd.), ale potěšila mě účast Rona Perlmana a i ten pes byl hustej, takže ty tři hvězdičky (ale slabší) tomuto filmu dám.

Superpoldové (2001)

No, spíš trapný než zábavný.

Delfín Flip (1995) (seriál)

Seriál jako takový je zoufale nudný a trapný, až z toho člověk neví, co má dělat, ale na druhou stranu, upozornila na sebe tímto seriálem J. Alba a kdo ví, nebýt tohoto, třeba bychom ji dnes ani neznali, takže trochu jsem Delfínovi Flipovi vděčný.