Holičství (2002)

Nuda, dívat se na černochy, jak jenom někomu holej hlavy a furt se buzerujou, mě moc nechytlo.

3 muži a 3 nemluvňata (2004)

Komedie, ve které dostal hlavní sólo můj oblíbený herec Anthony Anderson, mě velmi pobavila (narozdíl od ostatních) a myslim si, že každý, kdo není stoprocentní intelektuál, se u toho odreaguje.

Radio (2003)

Skvělý film, v němž mě potěšily především herecké výkony Eda Harrise a Cuby Goodinga Jr. (toho obzvláště, protože mi připadalo, že od dob Jerryho Maguire a komedie Lepší už to nebude točí jenom chujoviny). Příjemná je tu také atmosféra a film navíc neobsahuje žádná chluchá místa, takže já radim, jděte do toho.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Tak tohle bylo napínavý, zábavný....no prostě hustý, a navíc v tom vyhrál ten, komu sem fandil (teda aspoň myslim, že vyhrál ten teplouš Richard, co se držel pro to, že furt lovil ty ryby).

House of the Dead (2003) odpad!

No ty vole tak tohle se jen tak nevidí....z tohodle filmu se mi dělalo tak blbě, že jsem ho asi po 40 minutách vypnul. Celé to na mě působilo jak nějaká erotická sračka, vysílaná večer na Nově. Herecké výkony byly mega stupidní (i když, vzhledem k těm dialogům, co se ve filmu vedou, se není co divit, protože s těmi by si neporadil ani takový Robert De Niro), postavy se chovali mega nelogicky (vlastně jsem ani po celou dobu sledování nevěděl, kdo je kdo a nějak mi přišlo, že je každýmu jedno, že je honí zombie, které vypadali, jako kdyby na ně maskéři těsně před natáčením akorát napatlali nějaká hovna). A když k tomu připočtete dementní střih (furt tam do filmu nějakej bachor cpe scény z hry) a nulovou atmosféru, vyjde vám, že Uwe Boll prostě natočil mistrovské dílo a nejde se netěšit (ve zlém slova smyslu) na jeho budoucí projekt Far Cry :-(

Ztracené (2003)

Ron Howard opět dokázal, že je skvělý režisér, protože tohle je opravdu výborný western.

Tak to chodí (2003)

Tři Douglasové si natočili film pro radost a nedopadlo to špatně. Samozřejmě to táhne poslední Michael, neboť jeho táta už se tu jen tak šolíchá a syn působí spíš jako takovej pivní buran. Přežít se to ale dá v pohodě.

The Hire: Ambush (2001)

Docela slušné a ve chvíli, kdy Owen váhá, zda svést Miliana nebo ho přenechat killerům za to, co udělal či neudělal (to se dozvíte), je to i napínavé.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Tak tohle je hustý, něco tak vtipnýho jsem už dlouho neviděl (a to jsem animované filmy nikdy nepovažoval za nijak zvlášť vtipné, spíše úsměvné). Spongebob je teď mojí nejoblíbenější postavou (to je vážně husťák) a cameo Davida Hasselhoffa je dokonalé, asi nejlepší, jaké jsem viděl. Pokud někdo ví, kde je k dostání seriál, tak ať se mi hyperrychle ozve, jinak začnou hrát klavíry.

Večeře u přátel (2001) (TV film)

Film o dvou manželkých párech je docela zajímavý hlavně po herecké stránce.