Mizerové II (2003)

Jako akční oddychovka to funguje, ale dkyž si vezmu, že Bay natočil něco tak nesmírně kvalitního, jako je Skála, musím tomuto filmu na hodnocení bohužel ve srovnání s ní výrazně ubrat.

Ruka zabiják (1999)

Klasika mýho dětství. Správně perverzní, správně ujetý a se skvělym soundtrackem. Devon Sawa je dobrej týpek a Jessica Alba už tady byla k sežrání.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Tenhle seriál byl docela dobrej, docela bych byl rád, kdyby ho v televizi opakovaly.

Díry (2003)

Slušný snímek.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Ta * jen za to, že jsem si řekl, že nebudu filmům dávat odpad. Ale je to gigant mega ultra kravina a Němci jsou prasata, že na to čumí.

Arachnofobie (1990)

Tenhle film jsem viděl jako malej a skutečně ze mě udělal arachnofobika, což je důkaz toho, že snímek je hodně kvalitní.

Mládí v trapu (2003)

Další mega hustá komedie od Frat Packu, která mě sice občas mírně nudila (většinou ve chvílích, kdy byla na plátně ta ženská, co ji Mitch miloval a jak ji podváděl ten starej, co to na konci schytal). Jinak se ale snímek opírá především o převahu skvělých herců, z nichž nejvíc vtipnej byl znovu Will Ferrell, kterej je opravdu magor. Vince Vaughn a Luke Wilson jsou také dobří a cameo Seana Williama Scotta bezvadné. A taky je tu řada absolutně z humorného hlediska vydařených scén (v nichž ve všech exceluje Ferrell).

Špinavá dohoda (1986)

Arnold kosící padouchy v jedoucim autě někde na stavě za zvuků Rolling Stones, to byla parádní scéna. Jinak jeden z jeho slabších akčňáků.

Cotton Club (1984)

Velkolepé, skvěle natočené (Coppolova se nezapře), atmosféra té doby zde funguje na jedničku, ale bohužel trochu nudné a rozporuplně zahrané. Na jedné straně brilantní Bob Hoskins a Nicolas Cage, na té druhé maximálně tak průměrný Richard Gere, jemuž jsem tu jeho roli moc nevěřil. Navíc zde není narozdíl od jiných gangsterských filmů příliš mnoho scén, na které bych se ochotně díval furt dokola. Ale jinak řemeslně skvěle zvládnuté. 70%

Chuckyho sémě (2004)

No, jako je to docela vtipné, ale já od toho čekal především mega hustou komedii a tohle je spíš rodinné drama a trochou černého humoru. Navíc Jennifer Tilly mě mega srala.