Loutka (2002)

Docela zajímavý malý snímek, v němž mě nejvíce překvapila Milla Jovovich, o jejímž hereckém umění jsem si moc nemyslel, ale po zhlédnutí tohoto snímku musím změnit názor a uznat, že je výborná herečka.

Barbarella (1968)

ÁÁÁÁ, sračka. Možná, že tenhle film má své fanoušky, ale já mezi ně stoprocentně nepatřim.

Moonraker (1979)

Bondovka, která se tak nějak vůbec nemyslí vážně a je opravdu hodně vtipná, permanentně mrdací 007 Roger Moore je docela dobrý, Jaws neboli Richard Kiel je opravdu master, kterej by si to mohl rozdat s kymkoliv (lepší je s čímkoliv). Prostě cool bondovka.

Noc v Roxbury (1998)

Svýho času nejkultovnější komedie mezi mnou i bandou mejch kámošů, kterou sme někdy v patnácti letech na přelomu 04/05 sjížděli celkem často a fakt se u toho vždycky řezali. Výbornej soundtrack, skvělej Ferrell s Chrisem Kattnem, kteří sypu debilní hlášky a ještě debilnější držky jak na běžícim pásu. Celý to navíc rychle odsejpá a je to fakt super.

Král Škorpión (2002)

Hodně pohodová komediálně akční fantazy, mnohem zábavnější než obě Mumie (možná i dohromady). The Rock má mega charizma a hláškuje o sto šest a Branscombe Richmond rulezzz, i když to hned koupil.

Scary Movie 3 (2003)

Asi jsem divnej, ale mě tenhle díl bavil z celé trilogie nejmíň (chyběl mi tu Marlon Wayns). A Charlie Sheen a Leslie Nielsen mě docela zklamali.

Nezvratný osud 2 (2003)

Lepší než jednička, oproti které je to docela slušný krvák a má to lepší efekty, avšak ničím jiným se už film chlubit nemůže (snad jen tím, že nikdo neví, jak si osud na člověku pochutná). Přesto ale film pobaví.

Past (1999)

Tohle mě už moc nechytlo, na Conneryovi bylo poznat, že už je přeci trochu moc starej a Catherine Zeta-Jones se mi do toho moc nehodila, docela průser pro mě no.

Hlava rodiny (1991)

Milej rodinnej film. Steve Martin je dobrej.