Komando špionů (1970)

Italské béčko par excellence. Uniformy "co dům dal", originální ošití těch německých, směs rozličných zbraní, výstroje a vehiklů porůznu zmalovaných. Do toho střihnuté záběry tanků z jiného italského filmu, jeptišky se samopaly, peroucí se partyzánky a Himmler v županu. To prostě nelze neocenit ;-)

Hannibal - Zrození (2007)

Děsivá elegance A. Hopkinse se bohužel změnila v pouhého děsivého pošuka G. Ulliela.

Frankensteinova dcera (1958)

Váš otec ani dědeček nikdy nepoužili ženský mozek. Ne, ale mozek dnešní ženy už je přizpůsoben mužskému světu ;-)

Čarodějky (2006)

Béčko, které není bohužel tak zábavné, jak by mohlo být. Světlejší okamžiky má především ve chvílích, kdy se na scéně objeví liliput se svou obézní přítelkyní. Ale bojové sekvence mají taky své "prkenné" kouzlo ;-)

Dračí doupě (2000)

Ryzí neumětelství přetavené do své nejzábavnější formy. Nelze neocenit film, u kterého jsem se bavil takřka od začátku do konce. Film s tak špatně vybranými herci, "profesionálními" triky a "dechberoucími" souboji. Toto je ten pravý film, když potřebujete vypnout a jen a jen se bavit.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Další z fondu normalizačních ujetostí. Z dob, kdy i parta kombajnérů pod vedenim rostlino-lékaře mohla mít svůj vlastní seriál.

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Po dlouhé době akční béčko u kterého jsem spokojeně vrněl a zároveň úplný klenot v seagalově tvorbě posledních let. Pokud od filmu této kategorie očekáváte především akci a rychle odsypávající minuty, není se čeho bát a bez obav si ho pusťte.

Arachnid (2001)

Zábavné nenáročné béčko s "prima triky". Co může člověk čekat více od filmu s pavoukem v džungli? Jen tu kategorii snímku bych přepsal z hororu na komedii ;-)

Sněhurka (2007)

Koukatelná oddychovka s vilným princem, nadrženou čarodějnicí, hladovým obrem a zlovolnými trpaslíky..nic víc, nic míň.