Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Sigourney Weaver bych po tomhle filmu nechtěl ani jako rodinnou známou, natož jako macechu. Ona je tím nejlepším, co se v téhle pohádce dá najít. Atmosféra není špatná, jen ten scénář není úplně dotažený. Hororové Sněhurce by určitě prospěla tvůrčí ruka Tima Burtona. Tak to vidím já.

Iron Man 2 (2010)

Iron Man 2 je pro mě velkým zklamáním. Ve filmu se dloooouho nic neděje, dialogy postav postrádají švih, Tony Stark 75% filmu umírá a nechává umírat nudou i diváky. K tomu se ve filmu objeví nadbytečná Scarlett Johansson a neskutečně otravný Don Cheadle coby nový Jim Rhodes, jen aby z Iron Mana 2 udělali ještě větší blbost. Nebýt trikových akčních scén, kterých ale není zase tak moc, neměl by se Iron Man 2 vůbec čím chlubit.

Evil Angel (2009)

Scénář filmu na mnoha místech pokulhává, ale když mu to odpustíte, nabídne Evil Angel celkem slušnou atmosféru a pár povedených scén. Kdyby snad někdo čekal víc, nedočká se.

Freddyho úlet (2001)

Úchylná komedie plná trapných vtipů a dementních situací. Tak trapné, úchylné a dementní, až z toho bude smíchy brečet celá parta na vašem alkoholové večírku.

Quantum of Solace (2008)

Příběh je celkem fajn, všichni hrají jak nejlépe umí, ale Forster neumí točit akční scény. Neumí a nezvládá je točit. Nafackoval bych mu za to, co s tímhle filmem provedl.

Terminator Salvation (2009)

Slušně natočený akční film. Příběh má sice nějaké trhliny a některé věci by se daly udělat lépe, ale v kině jsem se rozhodně nenudil. Pěkných 70%

Spiknutí: Echelon (2009)

Koukatelný thriller. Zápletku sice prokouknete v prvních minutách filmu, ale děj celkem odsýpá a tak se i přes občasnou tupost příběhu nebudete úplně nudit.

Aeon Flux (2005)

Vizuálně zajímavá podívaná s velice pitomým příběhem. Špatně zrežírované a podobně i zahrané. Škoda.

Game Page (1998) (pořad)

Vcelku slušný pořad o hrách, jak jen je to na veřejnoprávní televizi možné.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Příjemná seriálová limonáda. Las Vegas, hektary výstřihů, kilometry ladných křivek a uprostřed toho Josh Duhamel. Zkrátka příjemný odpolední relax u telky.