Tupíři (2010)

Nápad udělat parodii podle hodně nudného filmu není moc dobrý, protože parodovat nudu jde asi jedině nudou.

La Lune à un mètre (1898)

Další z Meliesových klasik, která je nutností pro každého filmového gurmána. Neskutečné!

Dobytí pólu (1912)

Ze začátku film vypadá nudně, ale jakmile vzlétne letadlo (nebo se rozjedou auta), začíná ta pravá zábava. Pro filmové fandy povinnost.

Příjezd vlaku na nádraží (1896)

Kamerová zkouška... Toto v podstatě ani nelze hodnotit, ale jelikož jsme na filmové databázi, kde se filmy hodnotí, dám tomu tedy průměr. Ono, v roce vzniku *****, v dnešní době odpad(?). Takže ***. Ale za podívání to rozhodně stojí, člověka pak hřeje u srdce pocit, že se dívá na jedny z prvních filmových krůčků..

Ocelový muž (2008) odpad!

Ne a ne, špatný film co se bere vážně je automaticky odpad.

The Trap (1922)

Film je v podstatě o pomstě a o tom, že se nevyplácí, jak se o tom Gaspard v podání Lona Chaneyho přesvědčil. Verze kterou jsem viděl postrádala jakýkoliv hudební doprovod a dost mě štvalo, že části s textem mizely hrozně rychle, takže i kvůli jedné větě jsem si to musel stopovat... Myslím že bych to nestihl ani česky :-)

Mistrz tanca (1969) (TV film)

Viděno na FFS 2010 v rámci Bloody Xmas Festu... Uděláno to bylo pěkně, ale nemůžu říci, že bych se nenudil...

Jesus Christ Vampire Hunter (2001)

Taková konina... ale jako Troma fan se dokážu nad spoustu věcí povznést... A je fakt, že minimálně při Jesus fightech jsem vyprskával smíchy. Pro magory doporučuji...

Deset důvodů, proč tě nenávidím (2009) (seriál)

Tolik otravných, respektive vyloženě protivných postav najednou se jen tak nevidí. Za zmínku stojí jen Patrick Verona, kterého hraje Ethan Peck (slavné příjmení není náhoda), ten se po celý seriál nechová jeko dementní tučňák po lobotomii. Ženské postavy jedna hrůza za druhou, i ta nejnormálnější, Kat se občas chová jako kráva. Její sestra Bianca, to je ale vyloženě tuplovaná piča. Mužské postavy jsou zase jako z nějakého Muzikálu pro střední, nicméně opět, pokud je někdo celkem normální (Cameron), polovinu svého času se v seriálu chová jako debil. A ten model, Joey, to bylo jako schválně?! Ten seriál má dost vážných chvil, které mají převahu nad, ehm, komediální vložkou, tak proč tam sakra dají postavu, co se chová jeko někdo ze Simpsonů?! Jinak se na to dalo celkem dívat, jak zmiňuju výše, kvůli vnukovi Gregoryho Pecka, který má určité charisma.