Dům na prodej (2007) (TV film)

Na televizní film celkem slušné, byť s tisíckrát omletou zápletkou. Herecky je to podáno průměrně, přecijen je to TV film, nicméně díval jsem se na to dopoledne v televizi, takže mi nevadily místy dost divné dialogy a špatně zahrané vedlejší postavy. Film je předvídatelný jako muž padající z letadla bez padáku, od začátku víte jak to dopadne a bylo to hodně mdlé, ale každopádně se na to dá dívat.

Kvaska (2007) odpad!

Otravný film.

Kletba Halloweenu (1995)

No ty vole, to je pecka. Celou dobu mi připadalo, že se dívám na "hrané" sekvence s pornofilmu, prokládané rodinným filmem, přičemž navíc tam sem tam šupák s dýní na hlavě někomu zapíchl do břicha nástroj k sečení, čili kosu. Dokonce i titulky na konci vypadají jako z pornofilmu:D Ale teď vážně, nenechte se zmást mým hodnocením, člověk se u toho fakt zasměje! Hlavně teda smrtím, takové efekty a toporné herce jste ještě neviděli. Jinak to bylo dost trapné, amatéřina nejtěžšího kalibru a jednu hvězdu dávám čistě za to, že jsem se fakt zasmál:) PS: Tohle neni béčko, to už je úplně jiná abeceda!

Jatka č. 5 (1972)

Hodně šílený film... Nicméně i přesto, že místy jsem se trochu ztrácel si film dokázal udržet mou pozornost až do konce.

Železný dráp (1993)

Akce je parádní, celý film jsem se tak nějak bavil, ale jinak je to dost divné, málo a někdy trapně vtipné a scénář jako by nebyl. 5/10 (za tu akci a pěkné baby:P

V Bruggách (2008)

Teď jsem se dodíval. Ze začátku spíše takové "poznáváme Bruggy". Záběry to byli pěkné, Bruggy jsou krásné město, nicméně od druhé půlky to dostalo ty správné koule+napínavý konec s padnoucí hudbou, dokonalost! První půle 7/10, druhá 10/10. Proč? Protože jsem měl v první půli tendenci "odbíhat" (jídlo, záchod, pití), kdežto ve druhé půli bych se snad i pochcal, jak jsem byl zažraný. Celý film je také protkán řadou situací, které mne rozesmály (tlusťoši, tak trochu kokot, cigaretový kouř,atd:) Jako celek je V Bruggách kvalitní napínavý film, místy dojemný, 9,5/10

Jurská planeta (1965)

Takřka totožné, jako ruská Planeta bouří. Jako že jsem na tyhle staré scifárny ulítlý, u tohodle jsem se místy k smrti nudil. Vlastně, když to tak vezmu, tak jsem tento film nadhodnotil, nudil jsem se dost, i když na druhou stranu jsem si užil spoustý skvělých "starých" efektů a masek, tak jak to mám rád. Chlápci v gumových kostýmech dinosaurů, hranatý robot s žárovkou místo hlavy, skafandry, vznášedlo zavěšené na lanech, prostě pecka! Z téhle doby mne baví i scifi komiksy, které mi normálně připadají jako obrázkové knížky pro děcka. Ale zpět k filmu. Částečně mne nejspíše ovlivnilo, že jsem viděl už před časem Planeta Bur, ale fakt mi to připadlo dost podobné co se týče děje. Ze začátku jsem se dokonce musel podívat na obal, jestli se Řitka nespletla a nevydala ten samý film pod jiným názvem. Film trpí především špatnými hereckými výkony, podanými značně nesympatickými herci, zvlášť ta ženská, ta byla prostě škaredá. Český dabing tyto špatné výkony ještě více umocňuje, nicméně doporučuji si to s ním pustit, poněvadž některé dialogy jsou až směšné, jak jsou blbé.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Věrné zpracování předlohy pana Foglara. Temné, napínavé, parádní. Tak co, koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Já měl nejraději Donatela. Kult!!!

Ztraceni (2004) (seriál)

Nudný seriál, který přesně definuje slovo "slátanina". Sakra, ať mi nikdo netvrdí, že i scénáristé tohoto seriálu ví, o co v tom jde.