Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál) odpad!

Nudná slátanina s nesympatickými herci. Normálně mi je teda celkem jedno, co v čarobedně hraje, ale když vidím tohle, tak musím vstát a dojít pro ovladač, což bych normálně nikdy neudělal, páč jsem líná veš. Otravný seriál.

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Sportakusovi závidím. Také bych si chtěl v elasťákovém trikotu hrát s dětmi. Nicméně, asi by mne policisté dali za katr.

Acapulco HEAT (1993) (seriál)

aneb plážová tajná služba. Svého času, před více než deseti lety (vlastně o něco více než, více než deseti lety) jsem to celkem sledoval, posednuvší všemi těmi übersecret skvělými Knight Ridery, Cobrami, Airwolfy a dalšími podobnými seriály, v nichž supertajná organizace zachraňuje všechny a všechno jako na běžícím páse. Nicméně, nedávno jsem shlédl jeden díl... Je to hrůza:) Hraje v tom i božský Fábio, o kterém jsem si jako malé Caelosátko myslel, že je to herec na způsob aktuálního guvernéra státu California. To kvůli tomu, že je to celkem hromotluk, že je to jen blbý model (doslova) jsem zjistil až o pár let později. Slečna Oxenberg byla hezká. Jinak je to blbost. nostalgických 2/10

HDP: Hodně divné příběhy (2006) (seriál) odpad!

Jsem sice fanoušek hororů, ale z těch dílů co jsem viděl (Tramp, dál nevím) jsem se nudil, bylo to trapné. Sorry tvůrci, tohle se nepovedlo.

Melrose Place (1992) (seriál)

Dospělejší Hevrly Debls, nicméně o dost méně zábavnější. Ale o moc zase ne.

Divoký anděl (1998) (seriál)

S Ošklivkou Betty je tohle asi nejlepší, co z jihoamerické nabídky telenovel vyšlo. A to hlavně proto, že jsem se u toho občas pobavil, respektive zasmál dvěma postavám řidiče a zahradníka, kteří tam zřejmě byli vloženi jako komediální prvek. Nicméně, abych to nepřehnal, nejedná se o nějaké salvy smíchu, spíše jsem se prostě pousmál.

Stockinger (1996) (seriál) odpad!

Štoky byl holt tak skvělý, až si zasloužil vlastní seriál. Jenže Štoky nemá čokla, takže to dopadlo tak, jak to dopadlo.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Nechápu, proč to u nás vysílali v cizí řeči, nerozuměl jsem tomu. Že jsme kdysi byli čechoslováci neznamená, že na mne Príma bude mluvit slovensky. Jo a seriál? No ten je blbý, co jiného.

Pokémon (1997) (seriál)

Nesnáším Pikaču. Osmažil bych ho a sežral s okurkama.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Je vám doufám jasné, že až se Chuck dozví na jakém místě je zde jeho seriál, je celá CSFD mrtvá?