Země ztracených (2009)

Země ztracených se dá hodnotit ze dvou pohledů - jako komedie, nebo jako dobrodružný film. Jestli si chcete užít trocha nenáročné zábavy, dostane přesně to, co by jste očekávali od filmu, ve kterém se ústředních partu chopily pánové Will Ferell a Danny Mc Bride. A pokud se Vám zachtělo zažít kapku dobrodružství v bezpečí pokojové pohovky, dočkáte se slušných efektů ke zmatenému příběhu.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Díky postupné upadající kvalitě TV seriálu jsem zasedl do křesla biografu s trochou strachu. Kámen ze srdce mi spadl během prvních sekund. Simpsonovi v té nejlepší formě - vypadalo to jako by si v posledních letech partička kolem Matta Groeninga schovávala ty nejlepší věci do šuplíku a vytáhla je právě u příležitosti této filmové události roku, kterou bezesporu přenesení nejoblíbenějšího seriálu na filmová plátna je.

Frasier (1993) (seriál)

Trochu jiná káva než například Přátelé, ale to, že seriál vydržel na televizních obrazovkách dlouhých jedenáct sérii, mluví za vše. Inteligentní humor postavený na zápasu snobský svět plný opery, dobrého vína a členství ve všemožných spolcích versus život průměrného Američana sledujícího s plechovkou piva v ruce baseball z ošoupané sedačky v čele s mužem, jemuž charisma teče i s uší, Kelsey Grammerem.

Zpátky do studia (2007) (seriál)

Opravdu milé překvapení. Každá postavička televizního studia vysílajícího pravidelné zprávy v čele s charismatickým Kelsey Grammerem a mou královnou televizní tvorby Patricii Heaton je originální, nezaměnitelná a má svůj nezpochybnitelný vliv na příjemnou atmosféru, která ze seriálu vyzařuje. Nerozumím, proč tento sit-com skončil po odvysílání své první série a některé o poznání slabší dostaly ještě další šanci.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Příjemně strávené dopoledne, ale nic víc. Je natočeno mnoho lepších komediálních seriálů.

Znovu se zamilovat (2009)

Na začátku rozchod, uprostřed krize středního věku a na konci happy end. Na začátku nuda, uprostřed šeď a na konci..…………..zaplaťpánbůh konec. Co dodat než, že ty dvě hvězdy jsou tak trochu ze soucitu.

Hříšný tanec (1987)

„Baby nebude sedět v koutě“. Klasik mezi hudebními filmy, klasik mezi tanečními filmy, klasik mezi romantickými filmy, klasik mezi letními filmy – prostě klasik mezi filmy. Ne každému filmu nebo soundtracku se podaří získat dovětek kultovní, u Hříšného tance se na obou frontách zadařilo stoprocentně.

První liga 2 (1994)

Jednoduché hodnocení: horší než jednička a mnohem lepší než trojka.

První liga 3: Zpátky do druhé ligy (1998)

Naprosto nevhodná snaha těžit z dobře zavedené značky. Ani obsazení starých známých Corbina Bernsena nebo Dennise Haysberta nezmění nic na faktu, že kde nic není ani smrt nebere. Z úcty k Clevelandským Indiánům z roku 1989 se tohle nikdy nemělo na točit.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi nejsou seriál - Simpsonovi jsou životní styl.