Saw: Hra o přežití (2004)

Výborný originální horor skloubený s thrillerem se vším všudy! Další pokračování jsou zbytečná avšak možná i díky nim s odstupem času tento film získává na kvalitě. A Danny Glover dodává hvězdný punc.

Smrtonosná zbraň (1987)

Riiiiiiiigs! I´m too old for these stuff. Naprosto dokonale ne(sehrané) duo policajtů v historii filmu. A český dabing už k tomu neodmyslitelně patří.

Určitě, možná (2008)

Příjemný film, který ale nenabízí nic nového. Až na malou, všeznalou, otravně užvaněnou holku vám asi nic vadit nebude, nicméně nějakého překvapení se nedočkáte, a to včetně konce.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Myšlenka dobrá, ale zůstala na půl cesty. Akčních scén pomálu, ačkoli úvodní výbuch jednoznačně parádní. Obsazení taktéž výboné, Halle Berry a její dvojčátka nádherná. Jen tomu prostě něco chybí...

Pearl Harbor (2001)

Trey Parker a Matt Stone to v Teamu Amerika geniálně vystihli s písní "Pearl Harbor sucks". Affleck neumí hrát, Cuba Gooding měl dostat více prostoru...Ale bojové scény solidní.

Eurotrip (2004)

Ale songa "Scotty doesn´t know" má určitě plný počet *****.

Divočáci (2007)

Nejlepší fóry přišly od party Del Fuegos, konkrétně pak teploušský hlášky od 2.největšího drsňáka v bandě. Ale hlavní čtverka hodně slabá. "Když už máme pít chcanky, tak aspoň studený! - Cože?!"

Spalovač mrtvol (1968)

Skvělá kniha a neméně skvělý film s brutálně skvělým Rudou Hrušínským. Jen mi řekni, kde ty kytky výborných českých filmů jsou?

Moderní doba (1936)

Natočit něco takového v tamních podmínkách opravdu ukazuje jedinečnost Ch.Chaplina.