Marvels (2023)

no zase to nebola taka katastrofa. Silne sebavedome zeny bojuju proti silnej sebavedomej zene. Vdaka kratkej stopazi to ubehlo, bol aj ten slaby vtip trochu a hlavne boli "koťátka".

Jmenuju se Earl - Série 3 (2007) (série)

napad z vazenim bol vskutku vyborny a keby serial pokracoval v tomto style az dokonca bolo by to za plny pocet. Mne osobne vadil zaver serie a postava Billie.

Tajná invaze (2023) (seriál)

taaaaak. Mrvel prave investoval do raketoveho pohonu a celu fransizu namieril stmhlav dole. Pochoval Furyho, obetoval Harvest, americkemu prezidentovi spravil lobotomiu a co horsie planuje v tom pokracovat.

Jmenuju se Earl - Série 2 (2006) (série)

slabsie ako prva seria, hlavne zaciatok serie, kde su priemerne casti. No stred a zaver vytiahnu seriu hore.

Jmenuju se Earl - Série 1 (2005) (série)

skvely sitcom so skvelym obsadenim a originalnym nametom. Kazda jedna postava je perfektne vykreslena a odskrtavanie zo zoznamu je fakt napadite.

Simpsonovi - Série 34 (2022) (série)

moje posledne zbohom k tomuto serialu. Koncim so Simpsnovimi.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

asi najemotivnejsia scena, ktoru som videl v kategorii najdivnejsia (Lylla, Rocket). Kurna takto sa robia filmy a myslim si, ze Feige sa moze od Gunna ucit. To co Mrvel prznil poslednu dobu s velkou graciou napravil prave muzicek od konkurencie. Zacinam sa tesit aj na DCEU. Film plny humoru, emocii, napatia a uzasnej hudby.

Simpsonovi - Série 33 (2021) (série)

naozaj katastrofa..... kedysi boli Simpsni ti co si robili srandu zo vsetkeho. Teraz sa snazia pretlacat agendu sem, agendu tam. Vegan, imigrant Q+....

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

fantazii sa medze nekladu. Naozaj mega predstavivost a tvorivost co sa tyka vizualu, ale nervyzravost a tupost co sa pribehu tyka. I toho humoru je tu pomenej (az na to co nema diery). Som vazne zvedavy ako sa Feige vysporiada s Kangom.

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

velka ucta panu Baconovi za to, ze dovolil zo seba robit si srandu. Urcite viem, ze keby to pozeram cez Vianoce, jedna * ide naviac.

Časové pásmo bylo změněno