Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

To bola taká gýčami presratá sračka, že som mal naozaj problém vydržať do konca.. ak si pozbierate všetky gýče, ktoré ste doteraz videli v ostatných filmoch a spojíte ich do jedného, volal by sa Pacific Rim. Hviezdička, za tú jednu scénu, v ktorej tej japonke tie nohy vyzerajú k zulíbání

Logan: Wolverine (2017)

Nevedel som čo to bude zač, nečítal som komix, len frajérka mi povedala, že budem prekvapený. A aj som.. a tá podobnosť s "The Last of Us" je priam neskutočná. Pre mňa veľké plus, nakoľko je to pre mňa jedna z TOP hier.

Pasažéři (2016)

Nápad bol fakt skvelý, ale keby sa ten film uberal viac smerom "The Divide" a nie "Titanicu" a z osamelosti by viac vyťažil prepad ponorkovej nemoci a nie tá debilná láska - film by dostal dosť peňazí a talentu na natočenie dosť kvalitného psycho dramatu... takto to je len sra(n/č)da, ktorá sa snaží vyťažiť čo najviac z chutnosti hlavného predstavenstva...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Keby som tak hodnotil film podľa českého dabingu (Bilbo Bublík... ty vole, ale ako vážne - Bilbo Bublík?! Pytlík? Čo príde ďalej?! Tie vaše Bradavice, Brumbál, Famfrpál - mimochodom, to znie ako nejaká nepodarená honička - tie české preklady slov, čo sa neprekladajú sú tak vtipné, že film vďaka českému dabingu u mňa stráca veškerú filmovú pozornosť) - no - keby som teda film hodnotil podľa českého dabingu, dám mu možno tak hviezdičku za prostredie, inak by som sa len smial na tých názvoch, menách a celkovo tie mená, čo by sa nehodili do filmu by som považoval za nepodarený vtip, ktorý by ma síce rozosmial, ale z filmu by som nemal ani tú malú trošku, ktorú ponúka. Uťahaná, miestami zbytočná fantasy srákorina, ktorá nezaujala. Neviem, pána prsteňov som si v živote nešiel. Kým ešte autor žil, nikto o ňom dobre že nevedel, ZRAZU si všetci jebú umelé elfie uši na gebuľu a trmácajú sa v hábitoch a rôznych hovadinách ako najväčší, prsteňom zastrčeným až v zadku idiotní fanúšikovia. A všetci sa snažia zviesť na ich vlne, na vlne zničohoničnej slávy, ktorá prišla. Neviem.. Harry Potter bola kniha skvelá, tak sa začali točiť filmy a stal sa z toho kult. Pán prsteňov, knihy sú skvelé (nečítal som, počul som), dlho nič a až potom sa začal točiť film. A navyše, spraviť 3 filmy (Hobit) z 220 stranovej knihy, mi príde ako neskutočné naťahovanie. Ale dosť kritiky.. to sú moji démoni...

Wolverine (2013)

Lolwerine a tokyo drift.. najsympatickejší z ixmenov, jediná postava, ktorej by som tú z nereálnych "mutácií" aj žral. A hlavne mám slabosť na Hugha.. <3

Zlato (2016)

Veľké plus za prítomnosť dvoch hercov z častí seriálu Black Mirror. Inak ako film skôr nuda o nezáživnej a zbytočnej téme pre bežného smrteľníka. Ale zas nie katastrofa, no. Film, bez ktorého by slm sa obišiel, ale zas ma jeho videnie moc neranili (ako napr. Kameňák).. 3*

X-Men: Apokalypsa (2016)

No, takže v tomto filme sa vlastne dozvieme, že mutanti sú dobrí, a vždy ten úplne najhorší (v každej časti pochopiteľne niekto iní a vždy silnejší - mi to pripomína tie reklamy na vložky, kde každé nové sú proste vždy najlepšie) je vytvorený vlastne ľudmi. V predošlej časti je Miško Fas-Bender ten najmilší a dobru najpomocnejší mutantík avšak pri každom jednom diely - flashbacku dozadu sa vlastne dozvedáme, že vždy nanovo pochopí, že sú mutanti len otroci ľudí a pridá sa k strane zla. Už toľko krát zmenil stranu, že ja byť McAhojom, tak ho už mám za kkta a sám by som ho držiac sa za spánok hlavy poslal za ženou a dcérou. A moc tomu ani nepridáva príchod nových postáv, ktorých je toľko, že by možno aj Krausovi na jednu sériu paneláku vystačili. Och, toto sa Vám ľudia páči? No dobre, teda... Hviezdičku sa quicksilverovú vtipnú scénu

Lucy (2014)

Ako nápad to bol dobrý. To sa musí uznať. Milujem filmy, ktoré sa pohrávajú s myšlienkou "čo by bolo, keby bolo možné toto..." a pod. Avšak najväčšia chyba a nevýhoda tohto filmu je to, že je to natočené a podané, akoby mal divák 12 rokov, bol zblbnutý hollywoodskymi blockbustermi s IQ na úrovni Lucy-nej kapacite mozgu. Cítil som sa pri pozeraní hlúpo, lebo film sa držal presnej osnovy "čo vo filme musí byť", od základnej kostry deju, až po klišé scén a zvratov (vlastne až po záverečný "happy end")... čiže ak sa chcel hrať film na "tajomno" a pritom nebol tajomne natočený, je to dosť nefungujúca kombinácia... asi ako mať naftu a auto na benzín... škoda toho utopeného, potencionálneho nápadu..

Dokonalý šéf (2015)

Taká lepšia trojka. Nerád robím z jedla "umenie" , v ktorom musí byť všetko stopercentné, hlavne ak to, ako to jedlo vyzerá je nad tým ako chutí, no zjavne sa tempu doby nevyhnem.

X-Men: První třída (2011)

Nemôžem si pomôcť. Celý čas som mal z filmu pocit, že je to blbosť a ono to vlastne blbosť aj bola. Ja chápem, že je to z komixov a že sa chcete hrať na ameriku, keď musíte všetko čo miluje väčšina milovať tiež, avšak ja si proste fakt nemôžem pomôcť. Ten film mal toľko nedostatkov (či už v príbehu, alebo nepodarených scén), že normálne ľutujem, že som si ho stiahol. Chvalabohu, že som naň nebol v kine, mrzeli by ma tie peniaze. P.S. Jennifer má fakt neskutočné nohy. Kvôli nej dvíham o hviezdičku vyššie (prvá hviezdička je za celkom vtipné cameo Hugha Jackmana)