Amazing Spider-Man 2 (2014)

Film nebudem hodnotiť, lebo v 47 minúte som to už neydržal a vypol som ho.. Už pri úvodnej scéne, keď spajdy telefonoval nalepený na nárazník a "akože" sa nič nedeje a má to byť vtipné - som sa bál, že to bude donebavolajúca sračka. A samozrejme - sračka nesklamala. Scená na schodisku s Harrym ma len presvedčil, že sa hollywood zas raz ukázal, jakú blockbusterovú sračku dokáže natočiť. Ako keby sme o ňom niekedy začali pochybovať, že to už zabudol. Preboha, to ale bola sračka... ale no fuj! P.S. Emma Stone sa mi nikdy nepáčila... a ako ja nie som žiaden fešák, hej? (preto sa nehrabem do filmu).. ale aj ten Andrew má fakt neskutočne nesympatický ksicht. A je odporný... a hnusný... možno sa k tomu filmu niekedy vrátim, ale skôr nie... fuj, ty vole, to bolo strašné! Prečo to má preboha 63%?!

Slídil (2014)

To je tak - keď sa stretne debilná povaha vykonávajúca debilnú prácu - to je ešte len vražedná kombinácia!

Posledních 24 hodin (2006) (seriál)

Ono by sa to dalo pekne a pomaly obkecať za 3 minúty. Ale natiahnuť to na takú stopáž s tým, že sa tie informácie dokola opakujú, je už i na mňa veľa. Či som sa dozvedel z týchto dokumentov niečo nové, alebo nie, zabíja fakt, že ma to neustalé ".. nevedel, že už o 13 hodín bude mŕtvy..." fakt neskutočne otravovalo. Takto sa dokumenty nerobia. 2* za snahu

The Grand Tour (2016) (pořad)

Stále tí starí blázni. Pár vecí zmenených kvôli BBC (autorské práva), aj tak však s dávkou humoru a nezmyselných testov a recenzií. Nápad, že každú časť prezentujú v inom kúte sveta je obdivuhodný. Pre mňa britská (a v istých kategóriach i sveetová) špička :)

Trable o Vánocích (2015)

Ako komédia to nie je zlé - jednoduché s happy endom. Ako dráma to má dier viac, jak ementál. Kľudne sa to mohlo volať Láska Nebeská 2. Tiež plno príbehov, ktoré zapadnú do seba, nemá to však také grády, ako už spomínaný snímok. A hlavne mi to zas príde taká americká propaganda, čo všetko sa môže stať, keď veríš v zázraky. Nebolí, neuškodí, ale nespasí.

Jason Bourne (2016)

Ten film je taká blbosť, až sa mi z toho chce plakať. No nie, vážne. Bolo smutné pozerať, ako Maťo celú časť zisťuje, čo sa stalo, o čom sú vlastne jeho všetky posledné filmy (všade hrá tak trošku zmäteného), ťažké pozerať sa na uschnutého, zošúvereného T.L.Jonesa, tie 30 minútové naháňačky, tie 40 minútové bitky One.vs.One, tá záverečná naháňačka priemernou rýchlosťou 20 km/h - jedinú hviezdičku dávam za Aliciu, na ktorú sa dobre pozeralo...

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Taká blbina, ktorá sa snaží chovať inak, ako rádoby ostatné, tuctové komédie a v niečom sa jej to aj darí. Áno, zápletka tu už bola milión krát, rozuzlenie, happy end, atď. - ale spôsob podania, cameo roličky, prostredie - to všetko s tak vulgárnym humorom tu šlapalo celkom pekne. Rozjazd fajn, dojazd v pohode. Lepšia trojka.

Tajný život mazlíčků (2016)

Predvídateľné, už milión krát videné niekde inde, nezaujímavé a navyše - podobnosť s gárfildom je viac než nechutná. Ale neublíži.

Hercules (2014)

Americká hovadinka, ktorá sa nezaobíde bez plno klišé (najviac ma asi sralo, keď sa ukázala nečakaná postava s nejakou "trefnou" poznámkou). Prostredie pekné, možno by som uvítal dlhšiu stopáž, prepracovanejší scenár a väčší pravdivostný základ. Solídne 2*