Vraždy na Shetlandech (2013) (seriál)

Série od série se seriál zlepšoval. Skvělá krajina, sympatický DI Perez a jeho kolegové. Pěkné vraždy :-), bravurní vyšetřování a překvapivé závěry. Co víc chtít? Ještě jednu sérii. Edit: 5. série. !!! Velmi dobré.

Lynč (2018) (seriál)

Co se vlastně v tomto seriálu dělo? Respektive, co se dělo v jednotlivých dílech? Nic! Vešlo by se do jednoho hloupého půlhodinového filmečku. Natahované a rozvleklé, nic neukazující, nic neřešící seriál. To že se na "lynč" dívá půl vesnice a nic se nevyřeší; to že se postřílí za bílého dne pár pitomců, jak za války Němci a nic se nevyřeší; to má být jako co? A co na to rada pro vysílání? Jak to, že se před 22 hodinou mluví ve veřejnoprávní televizi, tak jak se tam mluvilo? Ono už se to může? Bojím se co nás ještě v našich TV čeká? ...a od těchto autorů. Ochraňujte nás všichni pohanští, a jiní, bohové. Škoda promarněných osmi večerů. DOBŘE MI TAK.

Rédl (2018) (seriál)

Já k tomu moc psát nebudu. Hofmann a Novotný byli hnusní. Něco jsem nechápal... jak účinkoval ten spray? A ten konec jsem nepochopil vůbec... Jsem vůl! Ale jinak dobrý. Za ***.

Mr. Mercedes - Season 2 (2018) (série)

Přeskočili druhý díl a hned se vrhli na třetí. (on ten druhý by nebyl asi tak filmařsky zajímavý.) A když skočili rovnou na třetí, tak to trochu změnili. Proč ne!? V knize zajímavější změna Bradyho, ale tady se to všechno lépe pochopilo... Mě se to líbilo skoro jak první série. A škoda jen, že to nedopadlo stejně jako v knize. To jsem ale kruťák...

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Nehodnoceno. Prvních 15 minut to šlo, (i když, že by nic necítili?) potom nuda, nuda, šílená nuda... a pak jsem usnul. Mám dát nehodnoceno nebo ODPAD? Nebo *. Nebo se odhlásit s ČSFD, protože tu nezapadám a nejdu s davem? Opět! Já tam ty věci, co všichni, neviděl... Souhlas s Maq! Jo, a kdyby bylo Sicario 19, tak je mi to u prodloužených zad!

Yellowstone - Season 1 (2018) (série)

Není nad to fandit hajzlíkům v podobě "mafiánské" rodiny a jeho členů. "Tamhle ten zasraný plot je taky můj. Všechno, počínaje tamhle tou horou, až tam, to je všechno moje!" Tak a už je vám to jasný s kým máte tu čest! To, kde to sebrali, nad tím asi nikdy nepřemýšlel. Skvělý počin, skvělá kovbojka, skvělý Costner, hudba... a tak bych mohl pokračovat.

Labyrint - Série 3 (2018) (série)

Trochu rozvleklé, třetí nebo který díl byl o ničem. Nikam se to neposunulo a ani se tu nic nedělo. Jinak lepší průměr. Pěkné rozuzlení. Strach umí.

Zloději zelených koní (2016)

Kniha a film, takový byl můj postup. Kniha byla velmi dobrá (konečně jako vždy od Hájíčka). Film to je ovšem jiná liga. Asi nějaká jezeďácká. S knihou to mělo společné jen postavy (i když herecké obsazení?No?!), a že chodili na vltavíny. Jinak nic. Proč se musí dobrý námět, tak zk... pokazit.

Brimstone (2016)

Syrové, surové, drsné, krvavé, brutální, fanatické, kruté, náboženské, ale neviděl jsem tam nic genderové. Jen děsný a hrozný život lidí na "divokém" západě. Tak to tam asi bylo. Kdo tam prchal? Kdo se tam stěhoval? Země bez zákonů, kde si každý dělal co chce. Pěkně ve čtyřech kapitolách převyprávěný příběh. Líbí se mi jak se tu plno nás oškliví nad brutalitou a krvavými scénami (ale podívejte se co se tu jinak hodnotí a jaké to jsou "filmy"). Taky se mi to nelíbí a je to v dnešních filmech až moc. A někdy zbytečně a jen pro efekt. Není člověk ten, aby se... atd. Nikdo nemusí film sledovat do konce. Existuje takové tlačítko... a nebo je možné odejít z kina. Konec agitace.

Moone Boy (2012) (seriál)

Dám ***, i když jsem viděl jen 1. sérii. Na víc už se asi nepodívám. Ze začátku jsem se bavil, ale potom už to bylo spíše pro děti... No pro větší děti.