Láska nebeská (2003) odpad!

Mám rád anglické filmy. Mám rád komedie (i anglické). Těšil jsem se na toto dílo. Moc! O to víc jsem byl překvapen! Negativně. Ne, víckrát ne! Vydržel jsem půl hodiny a mám toho dost na celý život. Je to stejné jako Deník Bridget Jonesové 1, 2, 3, 4 ... (nevím kolik jich bylo). Nezlobte se, ale nehodnotím. Protože jsem to nedokoukal. Klidně mě ukamenujte! Neustoupím. Dal bych ODPAD, ale když jsem to neviděl do konce... Edit: po x dnech dávám ODPAD! Dal jsem to jiným filmům, které jsem do konce neviděl, tak proč by tento měl mít vyjímku.

Svědkem zločinu (2008)

Taškařice nehynoucí! Ta hvězdička je za píseň v závěrečných titulcích... Joy Division - "Day Of The Lords".

Pohřben zaživa (2010)

Vždy jsem si říkal, že do hrobu si vezmu knihu (ňákou srandu) a baterku. Co kdybych se probral (nikdy nevíš a aspoň mi to líp uteče). Ale po zhlédnutí tohoto díla, vím co si vzít určitě a co se naučit. 1) Mobil s nastaveným jazykem, kterému rozumím - proč to změnil až za hodinu? - a takový mobil, který funguje i s mini-signálem a přenos dat je za pár vteřin. 2) Přetáčet se v malých uzavřených prostorech - něco si "podával" nohama, tak proč se točil? 3) Naučit se dýchat jiné plyny než kyslík. 4) Když se na tebe něco sype, tak být vždy nahoře! Chtěl jsem dát ***, ba i ****, ale kvůli těmto volovinám NE! Což nijak nesnižuje výkon herce, napětí díla a nápad! Já ale takové věci nemohu skousnout.