Půlnoc v Paříži (2011)

Pojedu do Paříže! Kdo mě zná, tak si myslí, že jsem se zbláznil. Ale to už se dávno stalo! - Ten film mě dostal; atmosférou, tématem, jemným humorem (i když na konci jsem se smál na plno), rozuzlením (i když to se dalo čekat - nemachruju), krásnými melodiemi, zkrátka Woody Allen nezklamal. A od Darebáčků zase pohodový film a navíc chytrý. Nemám dát ***** ?

Monstrum (2008) odpad!

"...byl to krásný den." Zaznělo na konci filmu. "Byl to hrozný film," Řekl jsem na konci filmu. Tak dlouho už jsem se nepobavil ani nepamatuji! Hudba? Jedině Gorillaz! V titulkách kopíroval Mozarta. Vizuální efekty? Ještě teď mám mžitky před očima a tik v levé noze. Armáda USA je na hovno. První byly ve městě tanky??? A nakonec letadla! Kde jsou rakety? Asi odzbrojení... ještě že mají samopaly. Jo, kdyby todle dávali místo Godzilly, tak bych se bejval posral. Teď? Vlastně taky. Už vím, že si musím dát pozor na filmy, které produkoval J. J. Abrams. Ani děti u večerníčku by nebyly ve vředu. Končím...a to jsem chtěl napsat jen jednu větu. NEDÍVEJTE SE NA TO!!! Ale to je vaše věc a čas. Nej komentář: Lencha!!!

Letec (2004) odpad!

Nuda a šeď! Budovatelský film "madeinusa". Za co soudruzi z akademie 4 Oscary? ... Jo vlastně, byl to amík. Dlouhé a nudné, že jsem po 90 minutách přepnul jinam. Potom jsem tomu dal ještě jednu šanci, ale bylo to stejné... Jedna hvězda? Odpad? Nehodnotím? Příště se raději podívám na Amélii z Montmartu. Bléééééé.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Stejně blbé jako první díl. Triky fajn, ale to je vše. Kam se to hrabe na TV seriál Sherlock Holmes. Jestli bude další díl, děkuji nechci. Ztráta času.

Machete (2010) odpad!

Nehodnotím, nechápu, nezasmál jsem se jako u "od soumraku do úsvitu", byla to úplná ........., ........., .........., ........., ........., ...... . Nechci už nikdy vidět Rodrigueze. Konec (posledních 40min) už jsem nedokoukal. Edit druhý den: rozleželo se mi to dávám odpad!!!

Černočerná tma (2000) odpad!

Horror? Ani náhodou! Sci-fi? Asi ano, byli na jiné planetě. Vetřelovské téma? Kdo tam byl vetřelec? Lidi! Vydržel jsem to do doby kdy Diesel (fuckt sympaťák) "přemohl" tu potvoru holýma rukama a zabil ji nožem. Pak jsem to vypnul. Škoda času!!! Větší volovinu jsem neviděl.

Obvyklí podezřelí (1995)

Prvních dvacet minut celkem nuda... málem jsem usnul. Nakonec jsem byl rád, že jsem to překonal :-) Dobré herecké obsazení a výkony. A Spacey ZASE hajzl, jako v 7.

Život (2009) (seriál)

Úžasné záběry, u kterých nechápu jak je točili. Na Zemi je pěkně, ale ne kvůli nám homoušům "sapiensům" (to už dávno nejsme). Bez nás by to tu bylo o mnoho lepší. Ale zase bych neviděl tak úžasný seriál :-)

Sociální síť (2010)

"Nejste hajzl Marku, i když se snažíte." Poslední věta ve filmu. A poslední lež. Je to hajzl a všichni kolem taky. Tolik nesympatických postav a herců jsem neviděl za celý svůj život ve všech filmech. Nelíbilo se mi to. Facebook je fenomén. Dobře vám tak, kdo tam jste...

Mezi námi děvčaty (2003)

Není to úplně řacha, ale bavil jsem se. Když to srovnám s Božským Brucem... vlastně co to srovnávám! Tady jsem se zasmál víckrát, tam asi jednou? Už nevím. Za poslední rok dobrá komedie.