Sanitka 2 (2013) (seriál)

Po druhém části se mi zdá (a sen to není), že syn opisoval od svého otce. Že pane Hubači? Např.: Nevezmeme pacientku na nosítka - je to simulant, stejně jako Srstka vezl pacienta výtahem. Zásah na cikánské (dřív se to mohlo říkat) svatbě, stejně jako podřezání Romky. O havárii autobusu nemluvě. Je tam i Dlouhý, co má haldu milenek jako Bartoška. ...a podobenství může pokračovat. Zkusím ještě jeden díl. Zatím **

Nevědomí (2013)

Efekty, počítačová technika a jiné serepetičky, a Julie :-), z toho udělali celkem slušný biják. Příběh, ale jó. Jeden z nich zachránil "lidstvo" - američany. >Že se všechny sci-fi odehrávají v USA?! (KROMĚ DISTRICT 9!!!)< Ale po zhlédnutí happy endu - jinak by to US divák nepřežil - jsem byl rád a uklidněn, že lidstvo má pořád ještě naději :-) Chtěl jsem dát ***, ale kvůli neustálé "hudbě", která podkreslovala děj a dialogy dám jen **. Ta hudba mě srala ještě víc než, happy end!!!

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

Reaguji až po druhém dílu. Nechci tvrdit, že je to trapné, někdy jsem se i díky Banášové zasmál (v 1.části byl dobrý Knor), ale klidně si nechám těch pár desítek dalších dílů ujít. U druhé části jsem nevydržel do konce (trapné, podbízivé dvojsmyslné vtipy, kterým se směje jenom Mareš). Raději jdu spát, protože kdybych se na to díval do konce, asi bych díky ustavičnému smíchu neusnul. A to je taky hloupý vtip hodící se do tohoto pořadu.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Pilotní díl byl super, ale ostatní díly jsou jen opakování tématu pilotního dílu a nic nového nepřineslo. Syn napíše číslo a táta pátrá. Jeden díl jako druhý. Sem tam něco probleskne, ale jinak nic zvláštního. Další série si nechám ujít.

Kdopak by se Čecha bál (2013) (pořad) odpad!

Vykrádání vtipů a napodobování Pitkina... katastrofa! Kam ta "zábava" klesá. Po pěti minutách jsem to přepnul. Děkuji nechci. Hnus!!!

Pí a jeho život (2012)

Bylo to barevné! I když ke konci trochu černobílé. A hlavně zdlouhavé (jak se začnu dívat na hodinky..., ale vydržel jsem do konce). Já bych natočil tu druhou verzi - s lidmi. Byla by asi zajímavější.

Je třeba zabít Sekala (1998)

Asi nejlepší film devadesátých let. Dle mého nejlepší polistopadový. Krásná kamera, výborné herecké výkony, výborný scénář, perfektní atmosféra. Vím, opakuji co už bylo napsáno, ale napsat to musím. Můžete souhlasit nebo ne, ale to je tak vše... Komentář: Enšpígl, Pohrobek.

Láska je láska (2012)

Možná film hodnotit dialogem z filmu Vratné lahve. „Jak se na to můžeš dívat?" „Žehlils někdy, nežehlil, tak vidíš!" Film k žehlení nebo k jiné činnosti. Když nevidíš 20 minut, nic se nestane a o nic nepřijdeš. Současné české komedie (i většina zahraničních) stojí za prd. Dvě * jen za Vetchýho a slepou Krejčíkovou. Jinak volám: „Je to běs, je to běs, je to běs…“

Na samotě u lesa (1976)

„Děti! Pojďte sem!“ „To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou.“ „Pošťáka neznáte, ten chodí ráno.“ „Nehoupat!“

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Na to se můžu dívat dennodenně. Nejlepší hlášky snad ani nejdou vypsat, to bych opsal celý seriál! Lepší "sitcom" u nás už natočen nebyl! Smekám!!! Před všemi tvůrci a herci! Od A do Z.