Klec (2019) (TV film)

Vesměs souhlasím s komentáři. Dobří herci, dobré téma a tak nějak podobně. Problém mám ale s ČT!!! Milá ČT už mi sereš! Nejlepší je dva týdny před uvedením ukázat, jak bude inscenace probíhat, a jak dopadne... Opravdu jsem se měl na co těšit, a vůbec jsem nebyl překvapen vývojem tohoto dílka. DĚKUJEME! BĚŽTE DO PRDELE! Omlouvám se Vám všem, že to tady ventiluji. Jen jsem se divil, že to tu nikdo nevzpomenul.

Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (seriál)

Nehodnotím. Po dvou dílech jedna *, ale raději nehodnotím. Utečou? Určitě! Ale proč se to dozvím na začátku a potom se to vleče jako.. ani nevím co mám tomu připodobnit. Pro mě nuda. To jsou kriminály, jak za odměnu. A ta "sympaťačka"! Tu bych nechtěl mít doma ani v kleci!

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Bohužel... Čtvrtá hvězda, ano! Toto NE! Už Dabing Street byla silná káva, kterou jsem nehodnotil, protože nedokoukal. Nechápal jsem to. Mystifikace? Hmmmmmm... Já bych to nazval jinak. Píp, píp, píp atd. Dvakrát jsem se zasmál. Pokud se pozvednutí koutků dá nazvat smích.

Rapl - Série 2 (2019) (série)

Taky jsem ten co hledí jen ke svému plotu (který nemám), jak psal PAN REŽISÉR v idnes. Jen se naučte netočit nelogičnosti! Z Ústí do Varů dojeli za pár minut!!! Jsem hloupý divák a vy super rejža. Dám dvě **. Bylo to i vtipný, a patolog nezklamal, sem tam. A jsem rád, že už nebude R3. Stejně bych se nedíval.

The First (2018) (seriál)

Nehodnotím. Po pátém díle končím. Nic se tam neděje.

Luther - Série 5 (2019) (série)

Za poslední "divný" díl dvě ** dolů. Jinak to bylo dobré, ale všeho moc škodí.

Na mušce (2018) (seriál)

Poslední čtyři díly přitažené za vlasy a už to bylo přehnané. Je to taková parodie. Jestli tam byl humor (černý nebo jakékoli barvy), tak jsem ho nezaznamenal. Já totiž nemám smysl pro humor. Na pohřbu se taky nesměju. Postavy se chovaly divně. Všechny. Další série proběhne bez mé přítomnosti.

C.B. Strike (2017) (seriál)

I když jsem hodnotil každou sérii zvlášť, tak celkově to vyšlo na takových 50%. Normální britská detektivka. Jen poslední série se troch vymykala průměru. Ale pro dlouhé zimní večery, kdy v tv dávají stále stejné pořady už 285 let, tak je to vlastně skvělý počin.

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Mám jednu otázku. A víc odpovědí, které jsou, ale taky otázkou. Proč se tato pohádka nevysílala jako štědrovečerní? Za prvé: Protože ji nenatočil Zelenka? Za druhé: Protože tam nehrála pí.Bohdalová? Za třetí: Protože to bylo víc slovenské? Za další si asi odpovím sám. Proč, proč, proč! Nechápu to. Bylo tam obsaženy vánoce. Děj byl jasný, o něco tam šlo a skvělý casting... Tak že? Proč se tato pohádka nevysílala ve štědrý večer?

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Nevím, co o tom napsat. Slova, kterým bych jednak pohanil, přitom, abych nikoho slovem nezranil, se těžko hledají. A navíc, už byla popsána ostatními... Jak vidno z komentářů. Nepochopil jsem o co v tomto díle šlo. Jedno vím, ale jistě. Nikdo se nezmění podle této pohádky, protože už ji nikdo nikdy nebude sledovat... A doufám, že ani vysílat. Za prvních 10 minut dávám*. A to je víc než dost.