Ochránce (2021) (seriál)

Kvalita herců dle mého. Řezníček, Plesl, Kodetová, Vaculík... Jinak trochu rozporuplný seriál. Vnucuje nám co si máme myslet, ale nikdo nejde učit, aby viděl jaké to je. Ani autoři. Souhlas s Prubner.

Teherán (2020) (seriál)

Dvě hvězdy za první dva a poslední dva díly. Jinak to byla nuda a ta agentka se chovala jako hloupá holka. Druhou sérii si nechám ujít.

Pod kupolí - Série 1 (2013) (série)

S knihou to nemá vůbec nic společného. Je to úplně jiné dílo. Zbytek si nechám ujít.

Naši kluci (2019) (seriál)

Ten život v Izraeli vůbec není jednoduchý a nedivím se ani jedné straně, že neustupuje. Tady se to asi nikdy nevyřeší... Tato sonda do života díky kriminálního činu je solidně rozehraná a docela dobře (dle mého) ukázán svět v jakém zde lidé žijí, jejich soužití, privilegia a možnosti.

Gangs of London (2020) (seriál) odpad!

Nevím jestli * nebo odpad nebo nehodnotit. Proč si libujeme v nesmyslném a v ději nic neříkajícím násilí. Po zhlédnutí pátého dílu jsem se rozhodl, že už ve sledování tohoto DÍLA nebudu pokračovat. Proč vám to sem ale píšu, koho z vás to zajímá, když k tomu není utržená ruka, proříznuté hrdlo, vystříknutý mozek, střeva ven z břicha a jiné libůstky, které teď filmaři rádi zařazují do svých děl. Jinak by se na to nedalo dívat a nikdo by to nesledoval... Tak že "odpad" i za tento komentář. Souhlas s Ouwen.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Budu jen opakovat komentáře ostatních. Nejlepší počin, co jsem letos viděl a možná i za poslední roky. A skvělá Kate Winslet.

Kominského metoda - Série 3 (2021) (série)

Škoda, že už tam není Norman, ale ty proslovy na jeho pohřbu... Bavil jsem se. Asi nejlepší série. Dle mého.

Kominského metoda - Série 2 (2019) (série)

Vtipnější a lepší než 1. série. Těším se na třetí... Hlavně první dva díly mě rozesmály tak, že už si dlouho nepamatuji, kdy jsem se tak od srdce bavil. Jo, i ve stáří je sranda, i když už bývá většinou ta poslední.

Úžasňákovi 2 (2018)

Proti jedničce je to víc ukecané a půlka je taková maková?, nevím jak to vyjádřit. Nemá to šťávu. Pak se to rozjede, ale už to nezachrání ani Jack-Jack.

Kominského metoda - Série 1 (2018) (série)

Dobré! Nejlepší je díl (dle mého), jak byl u urologa. Danny DeVito to hrál skvěle.