Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Víc se mi líbilo, když to bylo i částečně hrané, ale chápu, že už asi nevěděli co tam dát, tak to udělali celé animované. Mně se to líbilo. Prostě dospělý člověk v tom nesmí hledat nic vážného, musíte to brát jako pohádku pro děti. A když se na to podíváte těma dětskýma očima, tak je to pecka. Předpokládám, že v dalším díle uvidíme malé šmouly :D :D

Buchty a klobásy (2016)

Ne a ne a ne. Bylo to trapný. Já na tento humor asi nejsem a v animáku mi to vadilo obzvlášť. Takže sorry, ale prostě ne.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Z nostalgie mi přišlo jako povinnost tento film vidět. Asi to nebyl špatný nápad, víme jak to se Štěpánkem dopadlo a všichni můžeme v noci v klidu spát. No ne, bylo tam cítit, že jim dochází dech. Zatímco američtí herci se s věkem stále zlepšují, ti naši holt to mají trošku jinak. Nebylo to úplně špatné, to nemůžu říct, ale znova si to prostě už nepustím. Ty necelé dvě hodiny dokážu využít lépe.

Trable o Vánocích (2015)

Moc pěkné, dojemné, chytilo mě to za srdce. Každá rodina je šílená, každá v něčem jiném. Nikde to není lehké. Tohle se opravdu povedlo.

Táta je doma (2015)

Tak tohle by byl skvělý film, kdyby to neměla být komedie. Jako komedie to u mě neuspělo. Will a Mark jsou skvělá dvojka, moc se mi spolu líbili, ale jak říkám, nesmála jsem se. Bohužel, je to škoda.

Šťastný Nový rok (2011)

Já tyhle filmy zbožňuju, spousta slavných jmen, sledování několika životů, spousta příběhů a možností. Člověk se tam lehce najde a ještě lehčeji ztratí. Určitě několikrát ročně u mě doma tento film běží a vůbec mi to nevadí.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Bylo to trapné, ale přesně tak jsem to čekala :D Fakt jsem se zásmala. Na rozveselení skvělý, ale znova to asi vidět nemusím. A Zaca Efrona pořád nemám ráda! :D

Matky na tahu (2016)

Celkem oddechová komedie. Být opravdu dokonalá matka je nemožné a většina žen by si občas přála vzít dovolenou, no a tyhle matky si ji prostě vzaly. Já jsem se docela bavila. Na podívání skvělý, ale znova to asi vidět nemusím.

Café society (2016)

Tak tohle bylo dojemné! Snad poprvé v životě se mi v něčem opravdu moc líbila Kristen Stewart. Poprvé v životě mi nevadilo, že má pouze jeden výraz a neumí zavřít pusu. Sem se opravdu velmi hodila. Jesse je prostě skvělý herec, ten se mi zde líbil, stejně tak strýček Steve. Opravdu skvělé postavy, dobře napsané. Děj skvělý, propracovaný. Akorát maličko tupá Blake mi tady vadila, mám radši když hraje silné a chytré ženy, tady byla šíleně přitroublá a bylo mi jí líto. Na tento film jsem se opravdu těšila a vůbec mě nezklamal. A jsem moc ráda, že to bylo zasazené do starších let, kdyby to bylo z dnešní doby, asi by to nevypadalo tak dobře. Bylo to moc super.

Matky a dcery (2016)

Moc pěkné pohlazení po duši. Film plný známých tváří. Musím přiznat, že právě všechna ta slavná jména mě donutila na film kouknout. Protože já miluju tyhle filmy, kde hraje hodně lidí a sledujeme spoustu životů (Láska nebeská, Na Sv. Valentýna, Šťastný Nový rok..). A tady jde navíc o příběhy matek a dcer, což asi většinu žen musí chytit za srdce. No jo furt, na konci jsem brečela, a co má být? Svoji mámu miluju a uvědomuju si, že tu jednou nebude, tak mě to holt vzalo. Ale k věci, na film se pěkně dívá, není tam žádná nudná pasáž, kterou by bylo vhodné přetočit, pěkně plynule to jede. Opravdu pěkné. Pro chlapy ale fakt zbytečné ;)