Kletba Blair Witch (1999) (TV film)

Opravdu pěkně zpracovaný dokument o tomto filmu. Kdo plně nepochopil obsah (který se někomu může zdát tak trochu zamotaný), tak po shlédnutí tohoto díla mu bude vše dokonale jasné. Tento dokument si mě získal a mohu říci, že je to ten "nej" dokument, co jsem kdy spatřil. Vřele všem doporučuji...

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Trapný pokus o natočení filmu, který se opravdu nepovedl. První díl vystihl vše, co má správný horor obsahovat (strach, tajemno...). Ale toto nesmyslné pokračování nemá ani jednu tuto vlastnost. Pane Chupacabre, plně s vámi souhlasím, vystihl jste to naprosto přesně.

Invaze vetřelců (1988) odpad!

Film bez ducha, příběhu, napětí, akce, strachu...atd. Zkrátka film bez všeho co má film obsahovat.

Netvor (1985)

Tento film si právem zaslouží plný počet hvězdiček. Já tyhle vesmírný horory prostě zbožňuji.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Pro mě absolutní zklamání. Pokud se někdy dočkáme pátého pokračování, tak doufám, že se vrátíme opět do starých, zaběhnutých kolejí.

Vetřelec ³ (1992)

Kouzlo vetřelce se již pomalu vytrácí, ale stále je zde tajemná atmosféra, která dokáže navodit ten správný strach.

Vetřelci (1986)

Druhé setkání s vražedným organismem v ještě lepším podání.

Vetřelec (1979)

První ze série dokonalých hororů. Nezapomenutelné herecké obsazení.

Věc (1982)

Určitě film který si zaslouží náležitě ocenit. Mrazivá atmosféra na polární stanici doplněná strachem, pěknou hudbou a ještě dokonalejším parchantem z vesmíru. Rozhodně jeden z nejdokonalejších snímků na této planetě !

CHUD II. (1989) odpad!

Proboha a toto je co ? To snad není ani film, ale nějaká hodně špatná parodie na blbost. Nemastné, neslané. Snad to nebrat ani do ruky !