Arn (2007)

príroda pekna boje žiadne romantická nuda a dokocna prerobyli :D║Rozpočet $28miliónov║Tržby Celosvetovo $20,719,476║

Leaves of Grass (2009)

Teraz som dopozeral tento film a poviem, že to je ďalšie majstrovské dielo, v hlavnej roli s Edwardom Nortonom. Vzrušujúca pointa filmu, krásny koniec filmu, skvelé zahrane role hercov, dostal som veľa zábavy po zhliadnutí filmu. 5 z 5

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Neviem čo bolo viac dobre čí Narnia alebo Percy, pravda je že to bolo až dosť decke. Percy to mal veľmi jednoduché a dokonca tam nikto neumrel snáď až na tu babku čo sa stala kameňom ale to je veľmi malo, ale zase som nemusel na nejakú akciu čakať hodinu ako to bolo v Narnii.Kanadske filmy nikdy neboli tak dobre, abych dal viac ako 3

Princezna a žabák (2009)

Na animovaný film 9 sa mi nič zatiaľ nevyrovná, ale zase na druhu stranu som si spomenul na klasické staré animovane filmy od disneyho, ako Aladin, Morská vila a Kráska a zviera. Od tohto som nič nečakal spevom odohrávaný sa príbeh ktorý prinesie zvláštne prekvapenie namiesto princa zo žaby bude princezná žaba samozrejme romantika tam nechýba a šťastný koniec...to by nebola rozprávka :D

Kandahár (2010)

V rusku sa čakalo,že to bude bomba...ale ako som videl nič moc...

Bez soucitu (2010)

Až na to že Travolta bol hrdina a zabíjal všetkých kto mu prišiel do cesty sa to dalo jednoducho povedané komu sa Pači Arnold Schwarzenegger a jeho filmy ako komando pravdivé lži si príde na svoje. „Tipek“ s vázu nemal chybu.

Chůva v akci (2010)

Nevhodné pro osoby starší 10 let.

Legie (2010)

Ako Béčko sa mi to nezdalo film skvelý atmosféra jedného miesta mi pripomínala film Mist až na to, že tam bol obchod a tu reštaurácia v pustine k tomu všetkému mi urobila radosť aj hudba vo filme a po prvý krát som videl bojovať anjelov z filmu som vzrušený

Děsnej dupák (2009)

Hodně velká sračka,tych parodií už snad bylo dost,ale oni ich stále dělaj.Bylo tu nudné,trapné dej stal za hovno proste HOVNO jo a Hvězdička za Tlustýho negra na konci