• Krátkometrážní

Modrý blesk (1999)

Martin Lawrence patří mezi mé oblíbené herce, už len díky jeho nenapodobitelným grimasám.... film o ničem, ale koukat se na Martina je prostě zábava.

Poslední dům nalevo (2009)

Slušný rozjezd, ale snadno předvídatelný děj mi nedovolil ani jedno malé překvapení ( snad jen kromě závěrečné scény s mikrovlnkou :P ), takže pro mě len další, průměrný '' maso '' thriller s nějakou tou povedenou scénou... 60%. A taky se pochlubim se svým nepříliš dobrým zrakem - až do závěrečných titulků jsem si myslel, že koukám na Alexis Bledel ( Gilmorky ) v blond provedení a né na Saru Paxton ( do dneška mně neznámou herečku ).

Oprávněné vraždy (2008)

Po přečtení místních komentů jsem se celkem bál, co z toho vyleze... poprvé jsem viděl tuhle hvězdnou dvojici v Heatu, kde stáli proti sobě a okamžitě jsem si jej zamiloval. Pravda, srovnávat se to spolu nedá, ale že by si Oprávněná Vražda zasloužila takové podhodnocení ? Možná jsem v tomhle případě ignorant, kterej přes svý fanouškovský oči nevidí chyby filmu a len tupě mlsá průměrné scény se svými oblíbenci, ale víte co ? Vůbec mi to nevadí a hrdě se k tomu kdykoli zahlásim ;-) .. u mě výborná podívaná za 90%.

Zrcadla (2008)

No já čumim jak blázen... KONEČNĚ se amíkům povedl horor, jak se patří ( už jsem začínal věřit jen ve španělské výtvory ). Jojo... všichni víme jak dopadla '' nedávná '' vlna remaků zpracovaná kolegy z USA a o to víc musim smeknout před timhle dílem. K mému překvapení mi ani nescházel Ivan Trojan, coby dabér Kiefera - neumim to vysvětlit ( dabing z duše nenávidim :), ale už od dob 24-ky ho nemůžu slyšet jinak - čest takovým vyjímkám.. Určitě jsem se na srorriM nedíval naposledy.. 90%.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

První animák snad po roce a s klidným svědomím můžu říct, že Bolt patří do toho nej. co může tenhle žánr nabídnout... Nejvíc mě dostávali páni holubi a samozřejmě křeček :-D 80%.

Potomci lidí (2006)

Dokáže obyčejný dětský pláč utišit stovky lidí se zbraněmi? Odpovědi se Vám dostane po zhlédnutí tohoto velice zvláštního filmu. Hodnocení mi už pěknou dobu nedalo takovou zabíračku, jako právě teď... Pár věcí je ovšem jasných - Clive Owen mě opět nadchl (po The International) jsem byl velice zklamaný, ale tenhle výběr se mu vydařil MNOHEM lépe. Dále je tu hudba, která ve spolupráci s výbornou kamerou utvářela opravdu netradiční atmosféru.. Co mě na druhou stranu zklamalo? První polovina filmu byla poněkud nezáživná a skutečnost, že nedostala moje nejoblíbenější herečka (J. Moore) více prostoru, mě nakonec odradila od plného hodnocení.... 80%.

Andělé a démoni (2009)

Andělé byli o něco živější než Šifra, ale i tak bych je stavěl na stejnou laťku...Oboje má skvělé obsazení i scénář (nevmluvě o naprosto perfektní hudbě). Jediné, včem měli Andělé trošku navrch, byla nádherná architektura Vatikánu. Za mě 80%.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Kdybych věděl, že to tu je, byl by to první odpad, kterej bych dal... tohle se vážně jen tak nevidí.

Loudilové (2009)

Dnes mě při projekci napadla zvláštní myšlenka... Bavil bych se u takové komedie řekněme za 10 let ? Těžko se dohadovat, ale dnes na to ten věk mám a já se parádně odreagoval, ba co víc.... parádně pobavil - a že jsem to dnes opravdu potřeboval. Eric Christian Olsen mě drtil po celou dobu trvání téhle jednoduché, teen komedie - 70%.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Popuzující, surové, dojemné, realistické drama z ulic Seattlu, které ve mně vyvolalo hodně otázek i emocí a přesně tohle na tom žánru miluju... Film určitě doporučuji fandům dramat, natočených podle skutečné události 90%.