Surikaty (2008)

Nádhera. Je to asi jeden z těch nejpoutavějších a nejzajímavějších dokumentů, které jsem viděla. Díky výběru jakéhosi hlavního hrdiny "Kola" se do toho boje o život zapojíte ještě víc. A konec? Nemám slov. Skoro jako z hollywoodského happy endu, až na to, že tohle nikdo nevymyslel. Paul Newman by byl na své poslední dílo hrdý.

Legenda o Mulan (1998)

Nádhera připomenout si dětské časy.. Cvrčka, podle této pohádky, z Happy mealu, mám dodnes :)

Náctileté maminky (2009) (pořad)

16ti a více leté školačky se ocitly v jiném stavu. Dítě porodily a teď se musí vypořádat s tím, že ze dne na den se z dětí staly rodiče. Celkem zajímavý pohled na život. Velice se mi líbí výběr těch dívek, každá pochází z jiného prostředí, nebo volí jinou cestu výchovy, rodinného života nebo dokonce adopci.

Ztraceni (2004) (seriál)

Jedním slovem ZKLAMÁNÍ. První sérii jsem zbožňovala, příchodem nových sérií jsem už začínala být na pochybách a šestá řada mě dorazila. A jak to skončilo? Hůř než pochybný Béčkový film. Byla jsem naprosto rozhozená. Měli plno zajímavých závěrů, ale co z toho udělali oni? Pámbičkářskou povídačku. (pozor spoiler) Skončilo to tak, že se všichni spolu ocitli v nebíčku.. a ty dialogy k tomu. Otřesné. Seriál by se měl hodnotit jako celek, ale dokážete si představit, že to celých šest let sledujete proto, aby vám na konci naservírovali tak trapný konec? 2 hvězdy jenom díky první a částečně druhé sérii.-.

Sex ve městě 2 (2010)

Film postrádá jakýkoliv děj nebo smysl jeho natočení.. Občas jsou tu komické chvíle, zvlášť když se v kině vedle vás směje muž...to rozesměje jinak celý sál žen. Ty 2 a půl hodiny mi sice docela utekly, ale nebyla zde žádná zápletka, nic.. Šlo opravdu jen o tlachání o ničem.

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Krásné vzpomínky mám na tento seriál.. zase se musím vrátit do mého dětství. Sice jenom 7dílů, ale nemohu na ten seriál zapomenout. Možná nesplňuje klasické hodnoty a kvality, které jste tu tak tvrdě nastolili:), ale pro mě byl součástí mého dětství a přátelství :) Krásná mini série pro "odvážné" děti.

Odložené případy (2003) (seriál)

Jak začít.. Prvních pár dílů jsem byla nepatrně okouzlená něčím naoko tajuplným a neotřelým.. Až postupem času jsem si uvědomila, jak neskutečný trapné tento seriál je. Je opravdu zajímavé, jak všichni svědci žijí, jsou ochotní spolupracovat a co víc.. oni si do detailu pamatují věci, které se stali před 20ti lety. A navíc už nepracují s žádnými novými důkazy a přesto se jim podaří vždy vyřešit to, co nikomu před nimi. 2 hvězdy za mé prvotní nadšení.

Knight Rider (1982) (seriál)

Jako malá jsem to sledovala jenom kvůli Kittovi. Teď se tomu jenom směji. Ale za krásný pontiac 2 hvězdy.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Jeden díl je jak druhý a tak to pokračuje stále dál.. Dostanou se na nějakou planetu, nebo se někdo dostane sem, rozjede se "bitva" a jak jinak než že to O'Neil a jeho parta vyhraje. Musím se pousmát nad tím, že tvůrcům tohle stačilo neuvěřitelných 214 dílů k Vaší spokojenosti.