Samec (2009)

Jak natočit skoro nic neukazující porno s herci ? Takhle :-D Ani bych nečekala, že jsou dámy ochotné se až tolik odhalit před kamerou... Ale musím říct, že Asthon při sexu nevypadá dobře a tváří se spíš jako by to neuměl.. A můj osobní postřeh: nosí pořád stejné rifle... to je mi ale SAMEC :-D

Světlušky v zahradě (2008)

Zajímavý film "o ní bez ní", ale jsem z toho trochu zmatená..Tak něco tam načali, ale nedokončili to... vlastně toho moc neukázali, takže nevím, jaký vlastně měl být závěr. Že by jenom usmíření..?

Chceš mě, chci tě (2009)

Katherine mě snad nikdy nepřestane bavit.. Ze scény "rande" jsem se dlouho nemohla vzpamatovat.. Doslova jsem se i s přítelem (a to je co říct, protože tyhle filmy přímo nesnáší) válela smíchy..

Nějak se to komplikuje (2009)

Co všichni máte pro komediím ? :-D tahle za to fakt stojí.. Kvalitní dialogy s kvalitními herci. Obsazení skvěle sedí na své postavy. Nemám jedinou výtku.. V žánru komedií tahle u mě vítězí!

Morganovi (2009)

Manželé, nevěra- klasika. Tady se ovšem do té klasiky měla vloudit i nějaká ta akce.. No ale dost nepovedeně. Tak za prvé, jak tvrdí police, má jít o profesionálního zabijáka. Takovej profík klidně vytáhne kvér mezi lidmi. Takhle se zbavuje svědků? Oo..jak chytré. Abych nezapomněla, tak mě celou dobu štvala Parkerová, která celou dobu přehrávala (nebo její role zase měla být tak nepříjemná?) a Grant to celé "dodělal". Jak si poslední dobou všímám, tak on má jenom jeden univerzální výraz tváře. A to jakýsi utrápený. Ten používá při jakémkoliv vyjádření emocí. Ale zvládla jsem to celé dokoukat, takže hodnocení tomu odpovídá.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Tohle že si zaslouží tak vysoké hodnocení? Připomínalo mi to Venezuelskou telenovelu tou svou uječeností. Penelope konečně mohla předvést svůj španělský temperament. Jinak jestli si scénárista myslel, že diváky utáhne jenom na slibných pěkných ženách a pár erotických scénách, tak mu to asi vyšlo. Což mě ještě více šokuje

Zná ji jako svý boty (2005)

Já nějak nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Za prvé nevím, která z těch sester mi byla víc nesympatická, jestli protivná, nespolehlivá, lehká a sexy Cameron (které mimochodem tahle role dost seděla), nebo její neurotická a ukňouraná sestra. No a to by nebyl americký film, aby se to v půlce filmu u obou neobrátily jejich povahy a staly se z nich perfektní sestry. Ale zase abych jen nekritizovala, tak to mělo něco do sebe a docela rychle to uteklo. Takže moje hodnocení je slabší 3.

Na sv. Valentýna (2010)

Nemůžu překonat ten pocit, ale připadá mi to, jako napodobování Lásky nebeské. Nejen těmi paralelními příběhy o lásce, ale i těmi jednotlivými příběhy. Na druhou stranu je pochopitelné, že každý příběh už byl povězen, takže jen záleží na jeho zpracování. A tady mě to nějak nepřesvědčilo. Navíc jsem hrdinkám vůbec "nefandila".. Natolik mě to nevtáhlo do děje.